Wpis z mikrobloga

Przysięgam, że jeszcze nigdy nie spotkałem typa, który mając powyżej 185 cm wzrostu jest przegrywem.
Nawet tutaj na tagu, jak ktoś pisze że w końcu po wielu latach narzekania i chlipania udało mu się znaleźć dziewczynę akka zaruchać okazuje się, że KAŻDY ma powyżej 180 cm.
To jest fizycznie niemożliwe żeby będąc wysokim, mieć problem w dzisiejszych czasach (gdzie wzrost jest czynnikiem numer jeden jeżeli chodzi o atrakcyjność) ze znalezieniem partnerki.
#!$%@?, nadal czekam na jakąś epicką spowiedź karła 172 cm, któremu udało się zaruchać za darmo.
To chyba jakieś nieporozumienie.
#przegryw #stulejacontent #wzrost
  • 36
@GoldenJanusz: 170cm od czasu do czasu ruchający xd ale tylko te laski które już w opór szukają kogoś do związku na dzieci i ślub.
A z 185 to już na lajcie możesz brać co chcesz nawet mając lekką nadwagę.

Ci którzy mówią że wzrost nie ma znaczenia niech na tinderze powiedzą ze mają 170 wzrostu i opiszą reakcję różowej - w najlepszym wypadku nie będzie jej to aż tak bardzo przeszkadzało,
@Muodyhuopiec1919: to nie ma znaczenia o czym. Ona i tak po spotkaniu nie będzie pamiętała o czym rozmawialiście ale będzie pamiętała jak się zachowywałeś i wyglądałeś.

Kolega z gminy miał koło 165 i dziewczynę miał co prawda liliputa ale jednak. Z nim wszyscy gadali a ze mną prawie nikt nie chciał

@Muodyhuopiec1919: co daje rozmowa? Popędu nią nie nakarmisz
@oskarkrad: to wyobraź sobie kim by był gdyby miał 165
@xeerxees: a to są gdzieś takie? Bo jak narazie to na mojej drodze spotykałem bogate studentki, feministki z korpo albo po prostu jakieś szlaufy. Gdzie te szare myszki? EDIT; Zapomniałem dodać, że co normalniejszą spotkałem to miała chłopa :)