Wpis z mikrobloga

@zielony-mis: To pytanie do Jurka, który zamiast pomodlić się za poszkodowanego zaczął na konferencji #!$%@?ć coś o Auschwitz, Basi Pieli, TVP i innych tego typu bardzo ważnych kwestiach. Po czym wrócił dalej rozkręcać swój jarmark.
@Brajanusz_hejterowy: Typowa odpowiedź wyznawcy JO. Ja się pytam - co musiałoby się stać tragiczniejszego, żeby "Jurek" stwierdził, że jednak nie jest to najlepszy moment na muzykę, śpiewy i liczenie pieniędzy?
Do tego rozumiem, że w pełni popierasz jego polityczne tyrady zaraz po wydarzeniu?
@Kuba989:

Czy nie czujecie, że to powinno być wystarczającym powodem do zakończenia transmisji w TVN i zastopowania wesołego liczenia kolejnych cebulionów na koncie WOŚP?


WOŚP ma trwać do końca świata i jeden dzień dłużej. Niech trwa.
@976497: Azjatycka cywilizacja. Współczuję.
@zielony-mis: Daleko mi do takich uogólnień. Dalej nie odpowiedziałeś mi na pytanie - skoro napastnik wyjawił motywy, okazało się, że jest to zwykły bandzior, to po co Owsiak wychodzi i dolewa oliwy do polskiego politycznego ognia, który i tak się tli za mocno? Po co?
@zielony-mis: Przecież typ był skazany za napad z rewolwerem w ręku, ukradł razem 15 koła, które praktycznie #!$%@?ł na kasyna, restauracje i wakacje. Napadów nauczył się ponoć z telewizora.
Chcesz mi powiedzieć, że taka ameba intelektualna może w ogóle wiedzieć co to znaczy "motyw polityczny"?