Wpis z mikrobloga

Zakładając, że wrzucasz do puszki 105 zł, czy wiesz w jaki sposób te pieniądze są rozdysponowywane? Teraz nie musisz zgadywać, wszystko dokładnie opisaliśmy: http://nacoidamojepieniadze.wosp.org.pl/ :)

________________________
Jak możecie pomóc?

Wesprzyj nas online; Wyślij SMSa; Wpłać kartą; Weź udział w aukcjach
Wpłać #bitcoin Tu link; Wpłać #kryptowaluty Tu link
Aplikacja WOŚP

#wosp #serduszkawosp #wosp2019 #pomagamy #gramydladzieci
Pobierz fundacjawosp - Zakładając, że wrzucasz do puszki 105 zł, czy wiesz w jaki sposób te p...
źródło: comment_NIR9karssRXDtqzkYswETg96m5IFukd9.jpg
  • 140
@fundacjawosp: dzisiaj pewien wolontariusz pytal sie mnie czy mam alkohol w sprzedazy, dziwie sie, ze taka osoba zostala w ogole dopuszczona do zbierania bo nie wygladal na przyjazna osobe i smierdzialo od niego alkoholem, w jakis sposob jest to weryfikowane? puszki sa zabezpieczone? czy jak odwroce dolem do gory jest szansa, ze wyciagne cos i nikt sie nie zorientuje?
@fundacjawosp mam koleżankę chorą na cukrzycę i była w ciąży. Powiedziala, że pompę po porodze czy jakiś czas poźniej należy oddać - więc stwierdziła że szkoda się przyzwyczajać do dobrego i nie skorzystała. Trochę słabo jeżeli tak to wygląda. Nie mniej jednak sam widziałem w szpitalu ile sprzętu jest od fundacji.
@fundacjawosp: Szczerze, to na miejscu tych penisów NFZ bym przewidywał pieniądze od WOŚP w budżecie i powiem, wam że pewnie tak robią. Ciekawe tylko czy przy okazji przekręcają fakturki, czy jaki jest mechanizm bo Jureczek im wrzucił do koszyczka 120baniek.
@fundacjawosp: Dlaczego manipulujecie kwotą kosztów organizacji WOŚP? Gdyby do ogólnie zebranej kwoty doliczyć wszystkie środki od sponsorów i samorządów, w tym przeznaczone na organizację finałów, to wtedy nie byłoby już tak kolorowo.
@fundacjawosp: kilka lat temu usłyszałem jak pewien frajer z którym chodziłem do liceum chwali się publicznie, że zamierza ukraść jak co roku pieniądze z puszki bo potrzebuje na telefon. Dlaczego pomimo mojego zgłoszenia w którym podałem imię, nazwisko i miasto, nikt nie zainteresował się sprawą i po raz kolejny ten człowiek okradł fundację?