Wpis z mikrobloga

Zakładając, że wrzucasz do puszki 105 zł, czy wiesz w jaki sposób te pieniądze są rozdysponowywane? Teraz nie musisz zgadywać, wszystko dokładnie opisaliśmy: http://nacoidamojepieniadze.wosp.org.pl/ :)

________________________
Jak możecie pomóc?

Wesprzyj nas online; Wyślij SMSa; Wpłać kartą; Weź udział w aukcjach
Wpłać #bitcoin Tu link; Wpłać #kryptowaluty Tu link
Aplikacja WOŚP

#wosp #serduszkawosp #wosp2019 #pomagamy #gramydladzieci
fundacjawosp - Zakładając, że wrzucasz do puszki 105 zł, czy wiesz w jaki sposób te p...

źródło: comment_NIR9karssRXDtqzkYswETg96m5IFukd9.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
@OldNoob: umieraj nie jesteś na nic potrzebny nam... ¯\_(ツ)_/¯ a taka polka jest potrzebna np. Dla śniadłych panów z bliskiego wschodu by mogli żyć tutaj normalnie i budować tolerancje... Ps ironia jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 20
@OldNoob Usuń konto
Nic więcej nie czytałem o tej akcji, ale jestem praktycznie pewny, iż chodzi o kobiety w ciąży. Często przy okazji ciąży, występuje zjawisko porównywalne do cukrzycy (nie chce mi się szukać nazwy), które może nawet zagrozić ciąży. Także schowaj swoje kompleksy, uśmiechaj się więcej i szanuj @fundacjawosp
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Btw fajnie, że jest to czytelnie wyjaśnione. Dzięki i miłego mirkowania!


@cecyl: może lepiej jakby pokazali jak to było rok temu na przykład, wystarczy ujawnić faktury z poprzednich lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dla mężczyzn też będą pompy insulinowe czy mamy sobie zdychać po cichu?


@OldNoob: To program skierowany do kobiet ciężarnych z cukrzycą. Chcielibyśmy wziąć pod opiekę również i ciężarnych mężczyzn z cukrzycą, problem w tym, że jeszcze żaden taki się do nas nie zgłosił ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
Ostracyzmu, wobec tych nie wyrażających entuzjazmu Waszą działalnością, też nie będzie?


@MorzeNiczyje Wobec nie wyrażających entuzjazmu czy wobec plujących jadem i oczerniających fundacje?
  • Odpowiedz