Wpis z mikrobloga

Zbieramy ekipę do wskrzeszenia Wolfenstein:Enemy Territory!

Dzisiaj o 20:00 planujemy spotkać się w mirkowym towarzystwie i trochę postrzelać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Umiejętności są całkowicie nieistotne, liczy się dobra zabawa.

Pod spodem kilka instrukcji jak zainstalować grę (w jednej z dwóch wersji) i gdzie się słyszymy :)

TS
Spotykamy się na TSie: ts.teammuppet.com:9987
Link do pobrania KLIK

Wolfenstein

I tutaj mamy dwie możliwe drogi do pobrania. Tak czy siak w obu przypadkach można się połączyć na serwer EtLegacy na którym dzisiaj zagramy.

1. Et:Legacy - wszystko w jednej paczce, pobierasz i grasz

Link do pobrania KLIK

2. Wolfenstein Enemy Territory - standardowa gra, trochę więcej pracy

1. Pobieramy grę KLIK
2. Instalujemy grę
3. Pobieramy nową wersję gry 1.02 KLIK
4. Pobieramy patch 2.60b (zamiana plików gry) KLIK
5. Pobieramy EtPro 3.2.6 KLIK
6. Wrzucamy rozpakowany folder z EtPro do głównego katalogu z grą.
7. Pobieramy plik Etkey (do wrzucenia w katalog etmain w głównym katalogu gry) KLIK
6. Po uruchomieniu gry na głównym ekranie (pierwszy ekran, wyświetlany jednorazowo klikamy Enable Punkbuster).

Standardowa instalacja wolfa jest bardziej skomplikowana, ale daje więcej możliwości (chociażby można sobie potem pograć na śmiesznych modach + serwery trickjump itd.)

Może uda się uzbierać stałą ekipę do cotygodniowych spotkań!

Wołam:
@lukdjy @niemawolnegonicku @wasaty_m3ksykanin @MaJnUsSs @Mazowia @Piz-dur @Arthor @ejenes @anagaro @plastic11 @galeczek @blacktyg3r @Marcinxxx @gomezikpl @Enzo_Molinari @vaxx @dididoox @Gwaihir @Hyiddad @luthion @printf

#wolfenstein #wolfensteinenemyterritory #wolfet #gry #wykopowegry i oczywiście #etmerc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
blunch - Zbieramy ekipę do wskrzeszenia Wolfenstein:Enemy Territory! 

Dzisiaj o 20...

źródło: comment_V0iJtPZzqg9oocuRAjQJLctY4OexGSXN.jpg

Pobierz
  • 47
@stalowy_alchemik: Jest okej, na etpro są przynajmniej dwa mocne serwery na dość wysokim poziomie, bardzo dużo serwerów dla zabawy i drugie tyle, gdzie grają same boty.

Grę utrzymują ludzie tacy jak my, grający z sentymentu ;)
@blunch
Siemano, to ja z paroma jeszcze osobami organizujemy te scrimy na legacy, o których mówi @Piz-dur. Tytułem wyjaśnienia:
1) Na kliencie ET: Legacy można grać na wszystkich modach za wyjątkiem etpro. Można zainstalować i 2.60b i ET: Legacy jednocześnie, oba klienty nie mają na siebie wpływu. Z tego co widzę to zamierzacie dzisiaj z nami grać na modzie legacy, który jest bardzo podobny do etpro z paroma małymi wyjątkami. Na
I jeszcze jedno o czym zapomniałem:

O co chodzi z tym modem legacy? Czemu gramy na modzie legacy zamiast na etpro? Jest kilka powodów:

1) Wśród nas są użytkownicy Mac OS, na którym nie da się grać na Etpro.

2) Etpro już dawno "umarło" - Bani, twórca Etpro, przestał rozwijać ten mod w 2006 roku, nie opublikował kodu źródłowego i prawdopodobnie nie zostanie on nigdy opublikowany i od tego czasu Etpro nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blunch: zanim zacznę instalować, czy na lapku 13.3 bedzie opcja full screen?

Kiedyś próbowałem zainstalować i chyba nawet nie chciał się włączyć z powodu rozdzielczości