Wpis z mikrobloga

@Prozdrowotny: tylko dlaczego Jacek brnie razem z nimi w te kłamstwa? żeby zachęcić ludzi do wpłacania?

Podkreślał na tym lajwie 2 albo nawet 3 razy że nie mają problemu z alkoholem i "nie są menelami jak Kasia i Grzegorz albo Robert"

Miało już nie być pieniędzy dawanych do ręki a po tym jak im kupił jedzenie na stacji i zapłacił za nocleg dał jeszcze 200 zł..
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: nie znam tematu i nie wiem co to za ludzie ale przychodzi mi na myśl Wiesław Wszywka i to jak ludzie mu pomagali i ten koleś co się tam angażował a skończyło się jak zawsze przy alkoholikach. Jak znajdą kogoś kto chce im pomóc to wykorzystają do ostatniego grosza będą kłamać ściemniać a na koniec jeszcze w twarz naplują
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: wmawia ludziom, że nie piją, bo są mu potrzebni. jak tylko się od niego odwrócą i znajdą sobie innych "wyciągaczy z biedy", to będzie z nich robił heroinistów i alkusów pierwszej wody. podobnie zrobił z Olkiem i Adamem. niestety, Jacek jest bardzo mściwy i kieruje się zasadą "jesteś ze mną albo przeciwko mnie". nie ma zmiłuj.
  • Odpowiedz