Wpis z mikrobloga

@2cool2beAgod: oczekiwałem na podstawie tego co zasłyszałem od innych użyszkodników tej substancji i na podstawie tego co wyczytałem: przynajmniej lekkiej euforii, uczucia "#!$%@?ęcia", mocy, myślałem że będzie mnie rozpierać energia, że włączy mi się faza na gadanie ludźmi, wyjebka na problemy, podwyższona samoocena i pewność siebie; więcej już mi się nie chce wymieniać.
@RadoN: Długo się czeka, występują bóle brzucha?

Mi jak narazie po łącznie już prawie 7 godzinach walenia donosowo pojawiły się: uczucie gorąca, przyjemne mrowienie jak przejeżdżam ręką po włosach no i nudności ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no najlepiej wydana kasa ever, lepszej fazy nie miałem nigdy. Poletzam - Mobert Rakłowitz

Najlepsze, że 7 godzin temu nic nie jadłem bo byłem przekonany, że feta zabija łaknienie a
@Alkonauta: dla mnie, a wale już całą noc, działa też dość słabo, nie ma #!$%@?, #!$%@? i lekkie eufo było po hexie, wład u mnie poprawia koncentrację, robię się rozgadany, ale to nie jest kosmos, raczej osoba patrząca z boku by nic nie zauważyła
@zjem_co_chcem: ja walę od 0:30 z różnymi przerwami, i powiem Ci że zaczynam już odczuwać zmęczenie. Koncentracja już uciekła, no i #!$%@? mi gorąco. Ciekawi mnie czy będzie zwał, mam jeszcze ostatnią kryche i nie wiem czy odkurzać czy zostawić.
  • 0
@2cool2beAgod racje miałeś, byłem porobiony ale dużo później niż powinienem. A poza tym nie było jak tego zauważyć, dotarło to do mnie dopiero jak zobaczyłem co ja za opowiadanie wymyśliłem i napisałem - aż się złapałem za głowę.