Wpis z mikrobloga

  • 724
#afera Mirki
Moja była klientka której dostarczałem oprogramowanie, szantażowała mnie abym wykonał dodatkowe prace inaczej nie zapłaci za już wykonaną szatę graficzną do sklepu. Odmówiłem, wynajeła kancelarie prawną która to przysłała mi żądanie zapłaty 30 tysięcy złotych. 11 tysięcy zwrotu już wpłaconej kasy + 19 tysięcy za audyt mojego oprogramowania wykazujący setki błędów.
Zarządzałem od kancelarii w październiku 2018 roku dowodu na to że zamówili i opłacili audyt na. kwotę 19 tysięcy. Wniosłem o pokazanie faktury VAT na 19 tysięcy za "Audyt oprogramowania".
Kontakt się urwał do wczoraj (10.01.2018) kancelaria prawna przysłała pismo w którym podesłała... uwaga... skany kilku faktur za "Pozycjonowanie serwisu".
Nie ma nigdzie skanu faktury na kwotę 19 tysięcy za "Audyt oprogramowania" - Co radzicie mireczki z tym zrobić? Jechać z nimi tutaj z nazwą firmy i nazwą kancelarii?
Uwaga : W kancelarii pracuje żona pracownika tej firmy która u mnie zamówiła oprogramowanie.
  • 56
  • Odpowiedz
Kontakt się urwał do wczoraj (10.01.2018) kancelaria prawna przysłała pismo w którym podesłała... uwaga... skany kilku faktur za "Pozycjonowanie serwisu".

Nie ma nigdzie skanu faktury na kwotę 19 tysięcy za "Audyt oprogramowania" - Co radzicie mireczki z tym zrobić? Jechać z nimi tutaj z nazwą firmy i nazwą kancelarii?


to uczucie gdy wykopki myślą, że to będzie jak na amerykańskich filmach że op wniesie pozew i skosi grube miliony, gdzie w rzeczywistości takie januszowskie akcje to norma, a przy wniesieniu pozwu przez klientkę wystarczyło by podnieść zarzut nieistnienia/niewykazana roszczenia i sąd uwaliłby sprawę.

coś mi mówi, że op jak na prawdziwego polaka przystało odpisał tej kancelarii, że #!$%@? na niego mają zamiast olać i kontrować wezwaniem do zapłaty klientkę, dzięki czemu ci wiedzą, że się połapał i mogą kminić nową strategię procesową.
soggoth - > Kontakt się urwał do wczoraj (10.01.2018) kancelaria prawna przysłała pis...

źródło: comment_9dpwlqQJMEpXCa8BnHOMm0jvj0NDNi69.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Stivo75:

Zarządzałem od kancelarii w październiku 2018 roku dowodu na to że zamówili i opłacili audyt na. kwotę 19 tysięcy.

Podstawowa zasada, to nie mów stronie przeciwnej czego oczekujesz xD Tak żeśmy jednego aplikanta z obsługującej nas kancelarii odstrzelili, jak za dużo pieprzył przy pozwanych xD

+ 19 tysięcy za audyt mojego oprogramowania wykazujący
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@tellet: Chciałem zwyczajnie zobaczyć ten audyt aby się przekonać jak to jest możliwe że obecnie mają WordPressa ze skórką za 500 zł a wydali na audyt 19 tysięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fledgeling: Była to próba wyłudzenia jak najbardziej. Radca prawna rozpisał się na temat audytu jaki to on był profesjonalny i ile to błędów miał mój soft ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stivo75: zo zarzutka prawda?
Rady biznesowo prawne by wykop. Ja o mniejsze sumy wolam mojego adwokata Bo mam Jak dorosly ustatkowany czlowieku ubezpieczenie prawnicze za kilkanascie euro i Jak ktos chce mnie #!$%@?ć to nasylam papugi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@omnibus_semper: To nie jest zarzutka, naprawdę kancelaria mając faktury "Pozycjonowanie serwisu" twierdzi że to "Audyt funkcjonowania serwisu". Oni chyba myśleli że ja się wystrasze że mają audyt i zapłacę kasę bez zobaczenia audytu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stivo75: na większość Januszowi biznesu by to zadziałało.
W ogóle mnie zadziwia jaki strach ludzie mają pójść do prawnika lub jeśli zaczynają działaność ubezpieczyć sie. Nawet pierwszy kontakt z prawnikiem często jest darmowy. A ile można stresu ominąć jeśli wiesz że osoba która zna się na sprawie załatwia twoja sprawę.
  • Odpowiedz