Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Kupilem drona Cheerson CX10, latam nim od czterech dni. Dzisiaj polecial mi na sufit w pokoju (zresztą juz ktoryś raz). Dodam, ze chyba teź po upadku mogłem coś w kontrolerze nacisnąć i jedno śmigiełko po upadku sie ugięło ,naprostowałem je.
Po calej akcji powyzej dron latał nie w gorę, tylko np w lewo (w zaleznosci od ustawienia. Nie bylo moznosci pobawic sie dronem bo lądował w scianę i dodatkowo kręcił sie wokół wlasnej osi, takze tym bardziej sterowanie niemozliwe, bo gubiłem kierunki.
Probowałem zerować żyroskop (lewy w dolny róg, prawy w gorny , po uprzednij zesparowaniu drona. Teraz dronik obraca sie bardzo szybko wokol wlasnej osi jak szalony, takze zabawa z nim jest rowniez niemozliwa. Smigla ustawialem w tej samej pozycji i rowniez resetowałem zyroskop.
Macie jakieś pomysły?
Jesli bedzie potrzebne to nagram wideo, a nawiasem mowiac swietna zabawka. Kupilem do wstepnej nauki latania, potem kupie cos lepszego a na koncu chcialbym phantom, ale wiadomo lepiej pocwiczyć na czyms tanszym. O dziwo latanie nie jest łatwe.

#drony #dron #drone #cheerson #cx10
  • 9