Wpis z mikrobloga

  • 208
Mireczki dzisiaj pyklo równe 25l oddanych.

Zacząłem w wieku 18 lat za chwilę 30 wleci. Namówiłem sporo znajomych do oddawania krwi jedni sporadycznie pójdą inni dosyć regularnie. Sam oddawałam głównie płytki bo zawsze mnie o to prosili w rckik. Mam 0- wiec każdy mógł skorzystać z mojej krwi :-)

dajcie No chociaż po jednym plusie za każdy litr oddany :-)

chwale się dzisiaj bo złożyłem w koncu wniosek o nadanie odznaki zasłużonego dla zdrowia narodu także mogę zawołać jak dostanę odznakę ale to pewnie dopiero za pół roku będzie. Czuję dobrze ludzie :-)
#krwiodawstwo #czujedobrzeczlowiek #chwalesie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@DPary przez 12 lat to żaden problem. Płytki Krwi się szybciej regneruja więc można oddawać co miesiąc(mezczyzna) a zdarzało się że miałem dłuuugie przerwy
  • Odpowiedz
@Asymilat: Super :) Ja to nie mogę. Raz, że za mała masa ciała i by mnie nawet nie dopuścili, a dwa, że mam fobię na tym punkcie i na samą myśl mi słabo. Po pobraniach zwykle byłam blada jak ściana, sine usta i prawie mdlałam ( )
  • Odpowiedz
@Asymilat: Ostatnio jak sprawdzałam z tego śmiesznego kalkulatora, to było hurr durrr masa poniżej normy, zagrożenie życia! xD Z tym że ja od dziecka tak wyglądałam. Zawsze byłam szczupła i drobna. Mogę żreć za dwoje i też zbyt wiele w tym czasie nie przytyję. Taki mój urok ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz