Wpis z mikrobloga

problemy mezczyzn: wezwanie do wojska, dykryminacja w sądach rodzinnych, późniejsza emerytura, kompletna znieczulica wobec ich problemow
problemy kobiet: ehh nie pomogli mi wniesc walizki, w ktora zapakowałam 30 par gaci zeby ladnie wygladac dla chada

tak generalnie to bym jej pomogl z ta walizka, #!$%@? mnie tylko fakt, ze dla kobiet tego typu rzeczy to juz sa problemy najwyzszej rangi, przeciez ona jest oburzona jakby ktos papieza obrazil

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder
P.....3 - problemy mezczyzn: wezwanie do wojska, dykryminacja w sądach rodzinnych, pó...

źródło: comment_7Pu35xulK1Pd2ykhIit7txUCZO323zY7.jpg

Pobierz
  • 64
@Pawlikowski-33: chociażby to, że oceniasz kobiety po jakimś wpisie (mimo, iż słusznie go dziewczyna napisała). Równasz problemy kobiet do walizki z 30 gaciami. Ja za to widzę dyskryminację ze względu na pracę (zarówno płacę, jak i dostępność), dyskryminację co do obowiązków domowych, dyskryminację na tle seksualnym, umniejszanie kobietom ich inteligencji, jak i również to, że to na kobietach leży obowiązek wychowania dzieci, etc...¯\_(ツ)_/¯
@blackcurr4nt: faktycznie, jeden wpis nie moze byc wyznacznikiem, co nie zmienia faktu, ze kobiety maja lzejsze zycie od facetow

dyskryminacja w pracy


jaka to dyskryminacja? kobiety zarabiaja mniej, bo koncza gorsze kierunki

obowiązki domowe


no no, powiedz teraz kobiecie ze powinna umiec gotowac to bedzie oburzenie - wlasnie to na facetach wciaz ciazy obowiazek posiadania umiejetnosci typowo meskich + jeszcze kobiecych, bo przeciez kobieta nie znizy sie do tak ponizajacych rzeczy
@Pawlikowski-33: gówno prawda, kobiety z takim samym wykształceniem i większym stażem w pracy na start dostają mniej. Znam wiele przykładów z życia, by potwierdzić tą tezę. O jakich obowiązkach męskich mówisz? W obecnych czasach faceci mało co potrafią. Potrafisz położyć płytki? A może naprawić samochód/ motocykl? Nie? A wg powinieneś... I pokaż mi faceta, który w momencie jak się rodzi niepełnosprawne dziecko zostaję przy kobiecie. Tylko co 4 zostaje. A wiesz