Wpis z mikrobloga

Pamiętam czasy, jak jeszcze nie miałam konta na wykopie, ale go przeglądałam. Nie wiedziałam, co to był różowy pasek, niebieski pasek, zielonka, pomarańczka, bordo itp. bo były to totalne początki mojej przygody z wykopem.

Byłam po maturze, siedziałam cały czas w domu, a znajomych z technikum za bardzo nie miałam, bo zawsze raczej trzymałam się sama, więc z nudów założyłam tindera, bo chciałam sobie czymś zająć czas, a z ludźmi z internetu zawsze lepiej się dogadywałam. W pewnym momencie miałam nawet więcej znajomych z internetu (nie z tindera xD), których nie widziałam na żywo, niż znajomych z podwórka.

W każdym razie, na tinderze jako opis ustawiłam sobie lennyface ( ͡° ͜ʖ ͡°), wtedy jeszcze do końca nawet nie wiedziałam jakie jest tego znaczenie, o ile w ogóle jakieś jest. Spodobało mi się, więc sobie ustawiłam, bo nigdy nawet nie wiem co pisać o sobie w opisach "o mnie".

No i sparowało mnie z jakimś wykopkiem.
Gościu od początku nalegał, bym podała nick na wykopie. Zgodnie z prawdą odpisałam, że nie mam konta, a na wykopie jedyne co robię to czytam pasty (moja pierwsza i jedna z ulubionych, to pasta o soli do zmywarki xD)
Ale cały czas nalegał i w końcu podał swoją teorię, że nie podam nicku, bo pewnie mam bordo i się wstydzę.

A ja w szoku, co to jest bordo? Przeczytałam wtedy dużo wpisów na wykopie o kolorach nicków. Dowiedziałam się, że bordo to piwniczak, przegryw, #!$%@?, srebrny to śmieszek, troll itp., itd., więc stwierdziłam, że gościu mnie obraża i przestałam z nim pisać xD

Myślałam wtedy, że kolory nicków zdobywa się jak przydomki w #metin2 np. dobry, przyjazny, zły, okrutny w zależności co się pisze na mirko xD

Po tym incydencie założyłam konto i dodałam pierwszy wpis, ze zdjęciem kota i każdy mi pisał, bym usunęła konto.
Byłam trochę zmieszana, bo nie wiedziałam czy coś źle zrobiłam czy co, a konto usunęłam, nawet chyba 3 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #oswiadczeniezdupy #tinder #gownowpis
Sijabka - Pamiętam czasy, jak jeszcze nie miałam konta na wykopie, ale go przeglądała...

źródło: comment_T4PNIdMGyxNjWkn1Vw5XeUVo0UXlnqvn.jpg

Pobierz
  • 30