Wpis z mikrobloga

Recenzja legalnego produktu "Marihuana CBD+" od https://biokonopia.pl/
Zdjęcie całości: https://imgur.com/XhPihFG

1. Paczka:
- Dobrze zapakowana, nie dająca się we znaki na zewnątrz co do zawartości, a sama zawartość dokładnie zabezpieczona przed odpadaniem kannaboidów od wstrząsów podczas transportu z kwiatostanów za pomocą naklejki "fragile (wrażliwe/szkło)" i foli bąbelkowej połączonej z dokładnie upchanym papierem.

Ocena: 5/5

2. Produkt
- Opakowanie z tworzywa sztucznego, zakręcane i szczelne. Sam susz po otwarciu bardzo aromatyczny i pachnie jak zwykła marihuana. Wysuszona żywica na kwiatostanie jest widoczna w ilości powyżej przeciętnej, ale nie tak bardzo jak przy odmianach narkotycznych. Produkt zawiera wycięte małe kawałki staranie wyselekcjonowanych najbardziej żywicznych kwiatostanów z jak najmniejszą ilością części listnej.

Ocena: 5/5

3. Działanie

- Jedno nabicie lufki dało wyraźny efekt odprężający, na pewno nie jest to placebo i działanie jest odczuwalne. Delikatny, a jednak odczuwalny wpływ na psychomotorykę. Lekkie uczucie głodu, które można bez problemu opanować, ale z czasem zaczyna zachęcać do małego podjadania - burczenie z brzucha ;)
Negatywny wpływ na osoby z epilepsją przy paleniu gdzie układ nerwowy wydaje się być początkowo "spokojniejszy", ale po około 40 min. dostałem wyraźnych drgawek mięśni w prawej nodze (które już od dawna nie występowały). Poza tym występuje wyraźne działanie przeciwlękowe i brak działania psychoaktywnego.

Ocena: 4/5

4. Podsumowanie

Szczerze powiedziawszy podchodziłem do tematu medycznej marihuany bez THC czyli legalnej i bogatej w CBD bardzo sceptycznie, ale muszę przyznać po teście, że rzeczywiście ma efekty. Niestety po pierwszym teście widzę, że nie jest to produkt pod moją przypadłość z racji wystąpienia negatywnej reakcji w postaci częściowego ataku mięśni w prawej nodze.
Sklep spełnił dokładnie wszystkie wymagania odnośnie pakowania jak i jakości produktu co jest bardzo na plus.
Niestety nie jest to medyczna marihuana która nadaje się w pełni do leczenia epilepsji z racji wystąpienia w moim przypadku negatywnej reakcji organizmu.

#marihuana #medycznamarihuana #recenzja #biokonopia #medycyna #ciekawostki #cbd

Bummerang - Recenzja legalnego produktu "Marihuana CBD+" od https://biokonopia.pl/
Z...

źródło: comment_3e9eYnWRoYBFJvpGBEujXkf7CJEMy6Ra.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Na_pewno_nie_Artur: Jak bagiety złapią Cie z legalnym suszem CBD to i tak zostaniesz przewieziony na komende. Zostaniesz przesłuchany a susz zostanie zabezpieczony i wysłany na badania gdzie sprawdzą czy jest tam mniej niz 0.2% thc czy jest tam więcej. Na internecie masz teraz takie susze CBD (legalne) które wyglądają jak bardzo dobrej jakości marysia więc jak Cie z tym złapią to pan bagiet majster będzie myślał że to normalna marihuana
  • Odpowiedz
coś tu się nie zgadza z tym THC na padaczkę. z tego co mi wiadomo to właśnie CBD stosuje się na epilepsję. przynajmniej tak twierdzą lekarze.
  • Odpowiedz
@Bummerang: Dziękujemy za rzetelną recenzję - bardzo nam miło z tego powodu, chcielibyśmy również krótko wypowiedzieć się w kwestii epilepsji i konopi.

Od długiego czasu istnieją dowody, że to głównie CBD jest skuteczne w walce z padaczką i sprawdza się zdecydowanie w większości - praktycznie 90% - przypadków, nasze stwierdzenia również opieramy na informacjach zwrotnych jakie otrzymywaliśmy od lekarzy, którzy zalecali CBD dla pacjentów. Jednakże jak słusznie zauważyłeś, może okazać
  • Odpowiedz
@Na_pewno_nie_Artur: Zależy od bagiety, ale raczej #!$%@?, dołek, jak ich #!$%@? to ci coś podrzucą i nasz #!$%@?. Może się też zdarzyć, że producent się jebnie i dostaniesz pakę z 0,2+thc i za to już masz #!$%@?, a od producenta nie dostaniesz odszkodowania, bo powie że podmieniłeś susz.
  • Odpowiedz
@AleksanderJestem: Mam stary aparat, te zdjęcia to najdokładniejsze jakie jest w stanie zrobić. Nic na to nie poradzę bez wydawania pieniędzy na nowy sprzęt niestety. Telefon jeszcze gorsze zdjęcia robi...

@Baka3: THC leczy tak samo epilepsję jak CBD i połączone oba ze sobą dają najskuteczniejsze efekty, więc cokolwiek powiesz nie zmieni prawdy. Daję Ci tylko jeden link, jak chcesz więcej proszę wyszukaj samemu, nie mam na to czasu.
  • Odpowiedz