Wpis z mikrobloga

@paulinastarahin: Właśnie dlatego napisałem to z naciskiem na "chyba".

Gdyby Wądołowski był na miejscu zbrodni to na pewno nie miałby alibi. W czasie gdy Natalia popełniła samobójstwo, to Oskar w międzyczasie sobie siedział w mieszkaniu albo gdzieś był nie wiadomo gdzie zrąc zapewne żarcie za 5zł.

Zastanawia mnie tylko fakt jak Przenajświętszy Kucyk tak szybko się dowiedział w ogóle o jej śmierci. Ostatni filmik z kanału Natalii jest z 2 sierpnia
@Kaboone1: Slabo ci ida spekulacje. Natalia zaraz przed smiercia wyslala kucowi list pozegnalny, a ten zamiast zadzwonic do rodzicow/ po sluzby zaczal ja znow jechac od najgorszych. Rodzice zorientowali sie, ze jej nie ma tej samej nocy i niestety dotarli na miejsce za pozno. Smiem twierdzic, ze gdyby kuc zachowal sie prawidlowo, to udaloby sie ja zatrzymac na czas.

@dziki: sprawa z tego co wiem nadal jest w toku, bo
@Matiszka: Faktycznie, że coś mi się obiło o oczy, że przed śmiercią pisała Axeliowi jakiś list. Minęło prawie pół roku od jej śmierci a o wielu faktach już dawno zapomniałem i poszło to wszystko w niepamięć.

Ale to z tym, że Wądołowski nie powiadomił o tym fakcie jej rodziców i służb był to karygodny błąd z jego strony, przez który teraz się jeszcze bardziej pogrążył, bo gdyby miał szybszą reakcję i
@Kaboone1: z reguły prosiłbym abyś w pytaniach o osoby zmarłe używał mniej smieszkizmowym określen, zakladam, ze jej rodzice nadal czytaja ten tag.

Jedyne jak ona go wydymała, to to, że wróciła do rodzinnego domu, co kucowi się nie spodobało, o to głównie toczył pianę na streamach, a w prywatnej korespondencji odzywała sie jego schiza.

Z rozmow jej ze mna wynikalo, ze niespecjalnie przejmowala sie tym, co ludzie pisza na wykopie, bo
Natalia zaraz przed smiercia wyslala kucowi list pozegnalny, a ten zamiast zadzwonic do rodzicow/ po sluzby zaczal ja znow jechac od najgorszych.


@Matiszka: co? To jest potwierdzone info? On serio jest takim dzbanem?
@jos: sam o tu nawet wstawil, ale oczywiscie bez swoich odpowiedzi xD

W sumie ponad polowa listu to punktowanie kuca, ze jest z nim mocno cos nie tak i ze pomysli troszke nad sobą
@Matiszka: "z reguły prosiłbym abyś w pytaniach o osoby zmarłe używał mniej smieszkizmowym określen, zakladam, ze jej rodzice nadal czytaja ten tag" Wytłumacz mi o co ci chodzi z tym stwierdzeniem, bo teraz zupełnie nie czaję ze zdziwieniem co ty do mnie teraz piszesz, że ja w sprawie zmarłej śmieszkuję? Zacytuj chociaż jakiś fragment mojego posta, bo nie rozumiem co w tym szyderczego, że śmieję ze śmierci delikwentki?

Skąd pewność, że
@Matiszka: Łatwo mówić trudno zrobić niestety.

Nadal jednak nie odpowiedziałeś mi, co było w moim poście tak śmieszkującego wobec nieżyjącej. Czemu zarzucasz mi, że jej złorzeczyłem. Ja stwierdziłem tylko fakty i napewno absolutnie nie pisałem nic, co mogło urazić jej rodzinie. Już pisałem w poście do Enterexa, że hejterstwo i trolling nie są moją dziedziną.