Wpis z mikrobloga

Mirki, w sobotę w aldi będzie odkurzacz pionowy 2 w 1 za 2 stówy. 90w, bateria 14,8V. Opłaca się coś takiego brać? Nie będzie to główny odkurzacz, bardziej jako pomocniczy do szybkiego wciągnięcia kłaków psa czy ogarnięcia kanapy albo odkurzeni blatu kuchennego ( tym mniejszym, wyciąganym #!$%@?). Generalnie za 200zł to nawet nie szkoda jak będzie lipa ale dalej się zastanawiam ()
#cebuladeals
  • 13
@FloweryTaste: z takimi parametrami to badziew. Zajrzałem na stronę Aldi żeby potwierdzić. Nawet do drobnego odkurzania się nie nada i kasa będzie wywalona w błoto.
Jak zwiększysz odrobinę budżet to możesz kupić coś pokroju Dibea C17 (~80-90 USD), który nada się nawet do szybkiego odświeżenia podłogi.
Jeśli jednak chciałbyś zastąpić odkurzacz sieciowy to musisz już wydać ~170 USD na Xiaomi Jimmy JV51.
@Shajo: No właśnie w sumie to tak. Mam zwykły odkurzacz którym ogarniam mieszkanie. Ale potrzebuje też coś małego co mogę szybko wyjąć i odkurzyć jak np. mi się cukier na blacie #!$%@? itp
@takrodzisiegniew: No elo. Chciałem tylko poinformować, że w Aldi znowu jest ten sam jak się nie mylę odkurzacz za 200zł i go tym razem kupiłem i generalnie jestem zadowolony. Pierdoły wciąga, tak żeby na szybko #!$%@?ć mieszkanie nie jakoś perfekcyjnie to spoko. Mam dużego psa i po dwóch dniach formują mi się w niektórych miejscach w mieszkaniu skupiska sierści i ładnie na szybko to mogę zebrać. Także jakby co to polecam