Wpis z mikrobloga

@Mzil: @Szaku69: no widzicie, a ja złego słowa na internet z orange akurat powiedzieć nie mogę, ale mogę wklejać że upc to gówno patrząc na ilość problemów użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdania są pomieszane, a werdykt taki że zależy jak trafisz
@brakloginuf: od 3 lat mam upc, czasem zdarza się że modemo-router aktualizuje się w ciągu dnia, trwa to jakieś 15-20 minut, po za tym były dwie większe awarie w tym czasie, ze dwa/trzy dni bez neta, ogólnie w porządku po przesiadce z multimediów i orange, multimedia tak raz na tydzień brak neta, orange 20-40% prędkości która widniała na umowie (zdaje sobie sprawę z tego że to "do tej prędkości", ale to
@KKK1337: jakbym miał rozpatrywać od strony technicznej obu dostawców, to oboje mają identyczne problemy np. z routingiem.

PS. Nie mówię o spuściźnie tepsy czyli ADSL, tylko światłowód/LTE. Po ADSL nigdy internet nie będzie dobry, niezależnie od operatora.
@brakloginuf: u mnie w centrum miasta LTE z T-Mobile jedynie 60mbps i 40ms pingu, mam jakiś lejek na prędkość chyba, za to UPC 300mbps. Nawet na totalnych zadupiach gdzie prawie zasięgu nie ma mam zawsze te 10mbps z T-Mobile, więc jest dobrze. Da się z tym żyć.
@brakloginuf: w Orange dużo daje rejon, ja mam pare metrów do centrali , wiec może dlatego śmiga dobrze, i nawet mam pełne 80 mb/s ADSL xD A u nich z dotrzymaniem prędkości bywa roznie xd