Wpis z mikrobloga

Znacie zapewne tą starą śpiewkę prawaków na wykopie pt. "Ja nie jest homofobem, ale..."?

No to można dodać kolejną - "Ja nie jestem mizoginem, ALE..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i oczywiście nie ma żadnego seksizmu na wykopie. Powtarzam - ŻADNEGO. Jedyną prześladowaną grupą społeczną jest tutaj biały, heteroseksualny mężczyzna. Tak było, nie zmyślam.

https://www.wykop.pl/link/4737941/kobiety-wiecej-biora-niz-wplacaja/

#neuropa #bekazprawakow #shitwykopsays
waro - Znacie zapewne tą starą śpiewkę prawaków na wykopie pt. "Ja nie jest homofobem...

źródło: comment_M4LnK0kxmxefieh2YFNnNDXRI1EkWG3M.jpg

Pobierz
  • 48
No, w sumie 10 plusów pod idiotycznymi komentarzami to bardzo wiele.
Więcej pod anegdotą o antyfeministce, czy prawach wyborczych (info z historii jest tak bardzo mizgoginistyczne XD) i jeden wpis wpis tym , że kobiety chcą zostać obywatelami premium, ale czy to w odniesieniu do pewnych grup jest kłamstwem?
Potwierdzone info, wykop jest pełen mizoginów ¯_(ツ)_/¯
@waro mnie zastanawia jak ktoś taki żyje później w związku? Przecież taka kobieta według tego co piszą będzie traktowana jak u radykalnych islamistów. No chyba że dochodzi do sytuacji że nagle im się marzy związek. To wtedy albo o tym nie mówią ukrywając swoje upośledzenie przed drugą połówką albo nagle okazuje się że zmienili się dla kobiety. ))¯_(ツ)_/¯
via Android
  • 36
No, w sumie 10 plusów pod idiotycznymi komentarzami to bardzo wiele. Więcej pod anegdotą o antyfeministce, czy prawach wyborczych (info z historii jest tak bardzo mizgoginistyczne XD)


Owszem - gość podając przykład Szwajcarii zasugerował że ich sukces gospodarczy wynika właśnie z późnego przyznania kobietom praw wyborczych xD

A z kolei ta anegdotka o "antyfeministce" wręcz do złudzenia przypomina inną anegdotke o "koledze geju" który oczywiście jest wielkim przeciwnikiem ruchów LGBT ( ͡
@Lavie: To jest RoastieRoast "Naczelny mizogin wykopu". Ostrzegam, że poniższa treść może być kancerogenna:

kobiety wykorzystują popęd seksualny mężczyzn, żeby zawierać z nimi związki i na nich pasożytować

kobieta nie powinna być wykształcona i niezależna finansowo, to powoduje wynaturzenie rynku seksualnego (to widać na Tinderze, gdzie liczy się wygląd a normalne mireczku na poziomie z pracą są gówno warci) oraz katastrofę demograficzną.

Naprawimy to. Wszystko wróci do normy. Musimy, inaczej Islam
@waro Wiesz, problem polega na tym, że #!$%@? żądania i zachowania po stronie feministek wpływają na to że takie mizoginistyczne poglądy zdobywają więcej poklasku. Bo #!$%@? że 90% to durny wysryw, ale np. kwestia "obywatelek premium" ma częściowe uzasadnienie postulatami feministek - co przez niektórych debili jest odbierane jako legitymizacja całej treści.