Wpis z mikrobloga

@goferek: Tak wiele czasu zajmuje zrozumienie co poniektorym, ze skoro juz czlowiek ma sie przeniesc za praca, co odbija sie na stosunkach rodzinnych i znajomosciach, to rownie dobrze moze wyjechac za granice, gdzie przynajmniej zarobi jakies konkretniejsze pieniadze? Wychowalem sie w lubuskim, mam tam rodzine, i choc obecnie mieszkam i pracuje we Frankfurcie nad Menem, to i tak bywam w domu czesciej od pracujego w Warszawie brata ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lubie-kasztany: Mój błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoją drogą tydzień temu miałem taką sytuację jechałem 12km na rozmowę o pracę rozmawiamy 30 minut w końcu pytam Janusza o wynagrodzenie a ten odpowiada 14,70 brutto... takiego połączenia zażenowania i #!$%@? jeszcze nigdy nie miałem...
  • Odpowiedz
@goferek: Widzę Forbes poważne analizy robi. Ja zrobiłem własne badania i mam równie szokujące wnioski: Ponad 99% Polaków w ogóle nie zdecydowałoby się podjąć pracy zawodowej, gdyby mieli ją wykonywać za darmo. Powinni to opublikować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Vielokont: w Polsce są firmy które dają pieniądze na realokacje co pozwala na przeprowadzkę bez stresu, że pieniędzy zabraknie i też zachęca do zmiany miejsca zamieszkania. Jednak to jest mały trend na rynku pracy.
  • Odpowiedz
@Rangy: To powinien byc standard. Lepiej nawet, jesli oferowaliby np. mieszkanie na pierwsze 3 miesiace. Spotkalem sie z czyms takim we Francji czy Niemczech i jest to super sprawa. Nie dosc, ze przez ten czas sie troche oszczedza, to jeszcze mozna w spokoju szukac dogodnego lokum i odpada wielki stres jeszcze przed wlasciwym podjeciem pracy.
  • Odpowiedz