Wpis z mikrobloga

Oto kary za czwartą rundę Retro WEK by Motorsport Capsule @ Mugello:

PRO:
Sterk - 6pk
Robertus - 1pk
mateuszmazurek - 1pk
misiu
rally - DQ
TheSznikers - DQ
Mateusz Tyszkiewicz - 2pk
Kimiz - 3pk
Manux - 2pk
Lotnik - 4pk
Minio - 3pk
Johny - 3pk

SEMI:
kinky - 5pk
Abra - DQ + 1pk
HitmanSon - 1pk
Momnik - 2pk
Szosti - 1pk
DRN - 1pk
Piotr Kaszyca - 1pk
wmdphotography - 1pk
SnoopPablo - 1pk
Kobert Rubica - DQ
zeet - 3pk
Petrus - 2pk
KUCMA19 - 2pk
mataman - 1pk
rudy - 1pk
----------------------
Odwołania za R3
Mateusz Mazurek - bez zmian
----------------------
PK Łącznie:


--------------------------------------------------------------------
Ewentualne odwołania odnośnie kar prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji.

arkusz szczegółowy - KLIK
--------------------------------------------------------------------
#acleague
  • 6
@ACLeague: Proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji. Żeby moje zachowanie mogło zostać uznane za „niesportowe” przede wszystkim powinno być umyślne i celowe, a takie nie było. Sam nie miewam perturbacji w grze podczas gdy inni wchodzą na serwer, więc skąd mógłbym wiedzieć, że moje zachowanie może być uciążliwe dla niektórych graczy? Nie jest to wspomniane ani w FAQ ani w regulaminie. Po drugie moje parokrotne dołączanie do serwera było spowodowane niskimi
@Manux: Ktoś cię za to zgłosił? XD No nieźle. Wchodzenie i wychodzenie było niesamowicie irytujące i nie wiedziałem podczas wyścigu po co to robisz. Jeśli za to dostałeś pk to dziwne, imo lepszym rozwiązaniem byłoby dopisanie do regulaminu odpowiedniej informacji i zostać na ostrzeżeniu.
@ACLeague: chciałbym dodać że punkty karne otrzymujemy za jazdę, za błędy w wyścigu, a ten skończył się dla mnie przed T1. Nalegam więc na anulowanie punktów karnych za to. Za głupie komentarze na discordzie które często są przejawem "niesportowego zachowania" - wyzywanie, smieszkowanie zamiast przeprosin z sytuacji w których zepsuło się komuś wyścig też będą punkty karne? Prowadzi to do patologii... Punkty karne zostawmy na incydenty.
@Manux: Przez twoje ciągłe wchodzenie i wychodzenie nie tylko ja narzekałem, ale także inni ligowcy. Do tego Mugello był wyścigiem, na którym dość ciężko dubluje się DTM'y, a do tego trzeba było uważać na lagi wywołane przez wyżej wymienioną sytuację. Chociaż zgodzę się, że kara jaką dostałeś jest bardzo wysoka, liczyłem na jakieś ostrzeżenie i informację dla innych na przyszłość, więc proszę @ACLeague o usunięcie punktów karnych nałożonych na Manux'a, ale
@ACLeague: Proszę również o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji z MrPollmnn'em. Według mnie kara jest lekko przesadzona. Zawiniłem po całej linii, ale ta kolizja jest również wynikiem "wiosłowania" - jak ja to nazywam (lekkiego poruszania się przód tył) samochodów w AC. Do dojazdu do T1, MrPollman jechał swoją linią po wewnętrznej, a ja jako samochód szybszej grupy, chciałem go wyprzedzić po zewnętrznej. Podczas zmiany linii toru, doszło do nieszczęśliwego uderzenia w tył