Wpis z mikrobloga

mile widziane też inne wskazówki jak ogarnąć USD po dobrej cenie w gotówce ;-)


@qbek: Przelew PLN na kantor.aliorbank.pl, wymiana USD w kantorze, darmowa wypłata w placówce Alior Banku.
@qbek: przelewy do aliorbanku w USD (a przynajmniej do kantoru i tmobile bankowe) są darmowe o ile nie są to renty z USA. nie wysyłałem z revoluta, z USA przychodzi w ten sam dzień, ale tam są jakieś banki korespondencyjne i pewnie dlatego.
@qbek: ile chcesz wymieniać? pamiętaj że revolut ma też dodatkową prowizje przy większej wymianie, takiej żeby miało znaczenie czy wymieniasz w kantorze alioru czy w revolucie
@rtg_: poniżej 2k usd
podlinkujesz do informacji o prowizji? nie mogę tego znaleźć.
BTW co do przelewu to z jakiegoś powodu nie chce mi wysłać z revoluta bezpośrednio usd (opcja wysyłki jest "wyszarzona")
dopiero kiedy wybiorę PLNy, które on sobie przewalutowuje, mogę wysłać przelew na konto usd
BTW co do przelewu to z jakiegoś powodu nie chce mi wysłać z revoluta bezpośrednio usd (opcja wysyłki jest "wyszarzona")

dopiero kiedy wybiorę PLNy, które on sobie przewalutowuje, mogę wysłać przelew na konto usd


@qbek: przy dodawaniu nowego rachunku do beneficiary wybrałeś Poland / USD?
@rtg_: nie mogę przejść do tego okna, "okienko wcześniej" mnie blokuje
via screenshot: mam na saldzie USD 1$, chcę wysłać 1$, jednak nie mogę tego zrobić (zablokowany przycisk Wyślij)
jeżeli przy "Saldo" wybiorę PLN (gdzie mam aktualnie powyżej 20pln ) to przycisk Wyślij się odblokowuje i revolut przewalutowuje sobie w locie po aktualnym kursie.
dziwne ()
qbek - @rtg_: nie mogę przejść do tego okna, "okienko wcześniej" mnie blokuje
via sc...

źródło: comment_FWjLhLHaJbXtYTLEa2fO343VBHZLhJDN.jpg

Pobierz