Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to, ze dziewczyna gdy na nia patrze dluzej spoglada na mnie i od razu po chwili odwraca wzrok, oznacza ze jej sie nie podobam? Mam taka pewna dziewczyne w szkole, ktora mi sie podoba, gdy ide na przeciwko niej lub przechodze obok w ogole na mnie nie patrzy, mimo ze ja patrze na nia dluzej. Wczoraj na przykład szła, ja na nią patrzyłem dłuższą chwile to ona tylko spojrzala szybko i tak jakby z pogardą odwróciła wzrok xD Czy dziewczyny daja jakies znaki szczegolne w takich sprawach? Nie jestem chyba az taki tragiczny z ryja, 6-7/10 w skali stuleja bym sobie dal, ale wczoraj to mnie az przerazilo to xD
#podrywajzwykopem #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie dowiesz się OPie czy się jej podobasz, jeśli do niej nie podbijesz otwarcie. Nie dorabiaj ideologii, szczere pytanie czy np ma ochotę z Tobą iść do kina będzie lepsze niż creepy lampienie się na nią przez miesiąc.

@FeyNiX: XD no tak, dziewczyna nie nawiązuje kontaktu wzrokowego z przypadkowym gościem w szkole, to na pewno damska stuleja, iście genialna diagnoza xDD
@AnonimoweMirkoWyznania: Podbijanie do lasek to jest umiejętność jak każda inna, trzeba ją ćwiczyć. Na początku będzie Ci #!$%@? szło, ale musisz napierać. Jak nie chcesz spaprać z tą sprawy to poćwicz na innych. Plus do tego jak Ci na nich nie zależy to będziesz bardziej obojętny na wynik, a kobiety to lubią. Pozagaduj do różnych, a potem podbijaj do tej. Tylko w międzyczasie jak się będziesz szkolił, to nie chodź i