Wpis z mikrobloga

@zieluch Wzmocnienie bo przez kontuzję wypadł trzeci obrońca i ze stoperów zdrowy jest tylko Van Dijk? Lovren jest niepewny i raz na jakiś czas musi coś #!$%@?ć, ale tu już chodzi o to żeby miał kto grać. Ciekawe kto będzie grał w najbliższych meczach obok Van Dijka. Ten 17-letni Hoever? Fabinho? Kogoś jeszcze można awaryjnie przesunąć na środek obrony? Nie będzie to przecież jeden mecz, trochę czasu minie zanim Matip i Gomez
@zieluch W sytuacji gdy dwóch stoperów jest kontuzjowanych, dwóch zdrowych a trzeci właśnie wypadł przez kontuzję nie powiedziałbym że ta kontuzja to wzmocnienie. A Klopp jest niestety w pewnych kwestiach irytująco uparty.
@zieluch: wina Kloppa, że nie przewidział kontuzji trzech ŚO w jednej chwili XD pokaż mi klub, w którym jest więcej niż czterech ŚO na w miarę przyzwoitym poziomie. Idąc tym tokiem myślenia na już potrzeba w Liverpoolu trzech lewoskrzydłowych na wypadek gdyby Mane i dwóch z trzech nowych złapało kontuzję.
@basrantonzx23 tak wina kloppa, bo tak naprawdę 2 środkowych obrońców miał przed sezonem znawco. Matipa i Van dijka. Gomez to "wypadek przy pracy". Fajnie, że się idealnie wkomponował w środek obrony. Także, nie wiem na co liczył Klopp nie ściągają nikogo na tą pozycję, bo wiadome było, że lovren to jakaś parodia. Miał dużo szczęścia, że Gomez tak dobrze się odnalazł na ŚO. Teraz jak widać ma problem.
@zieluch: Gomez to według ciebie wypadek przy pracy i ty mnie ironicznie nazywasz znawcą? XD Lovrena za parodię uważają głównie tacy właśnie znawcy jak ty. Jest w #!$%@? przeciętny, ale jeżeli nie jest pierwszym wyborem, a najwyżej rezerwowym to do tej funkcji nadaje się bardzo dobrze, bo jeżeli jest potrzeba to stać go na solidne spotkania. Ryzyko, że #!$%@? coś raz na jakiś czas jest, ale to ciągle spoko zmiennik. Niech
@basrantonzx23 jak Gomez za rodgersa był w klubie 2 miesiące? Nawet nie pamiętam czy coś grał, w tym sezonie dopiero wyszło, że solidny z niego grajek. Lovren był pierwszym wyborem w tamtym sezonie bo matip prawie 140 dni leczył kontuzję. Chłop dużą część sezonu przeleżał.
@zieluch: u Rodgersa, dopóki nie uszkodził więzadeł był pierwszym wyborem na LO i zbierał bardzo dobre recenzje, chociaż wiadomo, że nie grał na swojej nominalnej pozycji (co akurat u Rodgersa nie powinno dziwić xd)