Wpis z mikrobloga

@mocny_kfas: gdybym się mógł cofnąć do szkoły, to życzyłbym sobie, aby mniej w tym okresie czasu marnować, a jak najszybciej wziąć się mądrze do roboty i za siebie - miałbym teraz życie jak w Madrycie, a tak to mam kilka lat do nadrobienia. Podsumowując - w mojej opinii to najlepszy moment, w którym sam możesz zdecydować czy będziesz wygryw czy przegryw :)
  • Odpowiedz
@cns: ale czy chcę cokolwiek zmieniać? skończę szkołę, pójdę do pracy, odłożę trochę pieniedzy, zrobię jakieś kursy zawodowe czy prawko na ciężarówki i będzie wszystko spoko ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
no tak, bo jak ktoś nie ma 10 kierunków studiów ukończonych to jest skazany na biedę i bezrobocie ))¯(ツ)


@mocny_kfas: Nie.

Jak ktoś nie ma pomysłu innego niż jakieś kursy zawodowe i prawko C to jest predysponowany do wpakowania się w bezrobocie i biedę.
  • Odpowiedz
@hehenuanek: No jak ktoś jest jaśniepanem i dla niego 10 tysięcy to minimum egzystencjalne to nie dziwne.Tylko eksploatujesz zasoby tej planety, masz się za nie wiadomo kogo i #!$%@? ludzi.Pewnie jesteś tym z tych, który ciągle gada o selekcji naturalnej, jest introwertykiem wielkim superiorem.Oj śmieciu życzę ci jak najszybciej śmierci

A propo zarobków - wystarczy pierwsze lepsze wyszukiwanie w google - za granicą można zarobić ze 2k eur na miesiąc,
  • Odpowiedz