Wpis z mikrobloga

@jmuhha:
Rozumiem wszystko, wypowiadam się poprawnie językowo, słownictwo mam bardzo szerokie ale tragicznie u mnie z akcentem w spontanicznej rozmowie. Jak sobie obmyślę co chcę powiedzieć wcześniej to mogę się na tym skupić i powiedzieć niemal jak native speaker ale na żywca wyłazi słowiaństwo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Gacrux:
Jestem stulej z #fobiaspoleczna i nie będę wrzucał do netu swojego głosu, sorry :P Powiem Ci tylko, ze jak przesłuchiwałem nagrania ze spotkań na skype to dopóki miałem powiedzieć swój update to nie odstawało to od Brytoli z teamu, jak tylko szła dyskusja to omatkobosko co tu się odjeniepawliło :(
@smk666: nie znam cie i szansa że się poznamy jest nikła. Nie wiem czym się przejmujesz.
masz właśnie okazję przełamać lody wypowiadając się do obcej osoby z neta która udzieli ci subiektywnej acz konstruktywnej krytyki co i jak mógłbyś poprawić w swojej wypowiedzi.
@jmuhha: a u mnie jakoś dziwnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) filmów ani programów nie rozumiem, ale ostatnio rozmawiałem z nativem tak swobodnie jak po polsku, bez zająknięcia się. Oceniam się na B2/C1 około 12 lat nauki (trzy w podstawówce, trzy w gimnazjum, trzy w liceum i około 3 na studiach) + wrodzony niedosłuch, level 26 ( ͡° ͜ʖ ͡°)