Wpis z mikrobloga

Z perspektywy czasu widzę że życie z fanatykami religijnymi to jest najgorsze #!$%@?,nie życzę tego nikomu,tyle krwi mi to popsuło i do tego wciąż się to za mną ciągnie chociaż od dawna już jestem nie wierzącym.Mówię wam naprawdę ciężko jest się wyzbyć tych wszystkich wpajanych od dzieciaka pierdół które zostawiają swój ślad na młodej psychice one po prostu są w tobie i mimowolnie się nimi kierujesz.W #!$%@? ciężko się z tym walczy jeszcze gdy twoje najbliższe środowisko czy rodzina jest ultrakatolicka i wciąż napierają na ciebie z tymi swoimi wysrywami z dupy.Naprawdę jestem mega szczęśliwy i nie potrafię pojąć jak udało mi się pokonać wpajane od dziecka poczucie winny i tą służalczość. #bekazkatoli #przemyslenia
  • 25
@szczam_na_mlodziez: No i co ten film niby reprezentuję Świadectwo? xD co to ma z moim przykładem wspólnego?nawet tego nie oglądam bo tak naprawdę mało mnie to obchodzi i o to tu się rozchodzi nie muszę się przejmować tym co pomyśli mój bliźni i czy go zranię bo mam to w piździe,mam wolną głowę mogę się zająć sobą a nie postępować według czyjegoś kodeksu i bać się o to że uuuu po