Wpis z mikrobloga

@VasiliTecz89: nie mam siły ci tłumaczyć trzeci raz jak wygląda sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) odniosę się tylko do

wola sie gryzc miedzy soba na zasadzie "widzialy galy co braly hehehe"


@VasiliTecz89: plany przestrzenne i te dotyczące komunikacji w tamtym miejscu są i były dostępne dla każdego kto był zainteresowany kupnem mieszkania - więc tak, widziały galy co brały, a teraz niech się męczą
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: deweloper buduje tylko to na co pozwala mu miasto, jego wina jest zerowa, on odpowiada za to zeby sie budynek nie zawalil. Normalny czlowiek nie powinien w ogole zagladac w plany zagospodarowania terenu bo nie ma o tym zielonego pojecia, po to sie placi podatki, zeby ludzie madrzejsi odemnie i od ciebie sie tym zajmowali
  • Odpowiedz
@enron: tak, ta zawrotka jest #!$%@?, ale od strony kerfura można pojechać przez Dąbrowskiej/Jana Pawła, od strony D303 przez światła na Stella. Po czyżynach to już z kilka tysięcy kilometrów chyba wyjeździłem a z tej zawrotki nie wiem czy choć 5 razy skorzystałem.
  • Odpowiedz
@enron: tak, ta zawrotka jest #!$%@?, ale od strony kerfura można pojechać przez Dąbrowskiej/Jana Pawła, od strony D303 przez światła na Stella. Po czyżynach to już z kilka tysięcy kilometrów chyba wyjeździłem a z tej zawrotki nie wiem czy choć 5 razy skorzystałem.


@TypowyPolskiFaszysta: ja to wiem, ale Google zawsze sugerują jazdę przez nawrotkę... bo i jest szybciej, jako że światła na górnym skrzyżowaniu są równie #!$%@? jak
  • Odpowiedz
@VasiliTecz89: czy do ciebie dociera że gość najprawdopodobniej dostał pozwolenie na co chciał bo tak sobie ustawił sytuację że nie musiał nic zapewnić mieszkańcom? XD

Normalny czlowiek nie powinien w ogole zagladac w plany zagospodarowania terenu bo nie ma o tym zielonego pojecia


Tak tak jeszcze powiedz że z tego samego powodu nie powinien czytać umowy o kredycie hipotecznym xD nie czytali to teraz będą ponosić tego konsekwencje ¯\_(ツ)_/¯

A
  • Odpowiedz
@enron: no to ludzie sami ponownie wybrali Majchrowskiego, nikt nikogo do tego nie zmuszal. Patologia jest jak kazdy wie w czym tkwi problem, a dalej jest to kontynuowane.


@VasiliTecz89: No jasne, Majchrowski osobiście uczestniczy we wszystkich negocjacjach o wysokości łapówek jest odpowiedzialny za całe zło... Zmiana prezydenta w najlepszym wypadku by doprowadziła do zmiany paru dyrektorów i tyle…
  • Odpowiedz