Wpis z mikrobloga

@nairoht: @TypowyPolskiFaszysta: Typie, jakis bol dupy masz ze ludzie kupili tanio mieszkania, a ty nie? Ja tam nie mieszkam i zaden z moich znajomych tam nie mieszka. Nie zmienia to faktu, ze nie jest to normalne, ze trzeba przejsc przez całe osiedle i czekac pol godziny na swiatlach, zeby przejsc na druga strone Stella-Sawickiego. To jest srodek miasta, a miasto jest dla ludzi, a nie da samochodow. Jak miasto nie
  • Odpowiedz
@VasiliTecz89: mam jak to mowisz bol dupy ze garstka pacanow, wiedziala gdzie kupuje mieszkanie a teraz wszystko co sie dzieje na czyzynach i hucie ma sie krecic w okolo nich, pfu na to cale osiedle
  • Odpowiedz
@nairoht: na tym polega rozwoj miasta, w centrum robi sie gesta architekture, szybki ruch samochodowy przekierowuje sie na obwodnice miasta. IMO powinni jeszcze zaorac caly ten pas startowy bo nie ma on zadego sensu
  • Odpowiedz
na tym polega rozwoj miasta


@VasiliTecz89: nie - na tym polega kręcenie lodów przez dewelopera z wykorzystaniem znajomości w Urzędach ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? 12k ludzi na łąkę bez ulic, bez sklepów, przychodni, szkół i przedszkoli nazywasz rozwojem XD
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: deweloper ma tylko i wylacznie wybudowac budynek mieszkalny, to jest jego inwestycja. Dobudowa calej infrastruktury to jest kwestia miasta, na to ida podatki. Rozumiem, ze jak sie buduje na jakichs zadupiach to nie ma za bardzo miec o co pretensji, ale Avia to jest srodek miasta, pretensje trzeba miec do Panstwa, nie do ludzi
  • Odpowiedz
@VasiliTecz89: jaki znowu środek miasta? Łąka między blokami otoczona dwoma sporymi ulicami.

Dobudowa calej infrastruktury to jest kwestia miasta, na to ida podatki


@VasiliTecz89: właśnie dlatego pozwolenie nie powinno być wydane i właśnie dlatego przypuszczam że ktoś tam niezłe lody ukręcił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@VasiliTecz89: co ci się tam typie nie podoba? Całe życie tamtędy jeżdżę i nie widzę żadnego problemu z ukladem drogi.


@TypowyPolskiFaszysta: jak dla mnie to wyjazd na Stella-Sawickiego od Carrefoura w stronę Dywizjonu 308 to jakiś horror. Najpierw STOP, potem przecinasz trzy pasy, zawracasz i... wyjeżdżasz na najszybszy pas przeciwległej jezdni. Albo - tak samo - jak jedziesz od ronda Dywizjonu 308 i chcesz pojechać do Carrefoura... zamiast kulturalnie przejechać
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: czyzyny to jest srodek miasta juz obecnie, kilka przystankow do centrum

nie ma czegos takiego jak "łąka miedzy blokami", miasto powinno zaplanowac ten teren co do centymetra bo ziemia w takim miescie jak Krakow jest na wage złota, zreszta zaraz obok jest park na dywizjonu 303 (swoja droga strasznie zaniedbany), to nie wiem szczerze mowiac po co łaka tutaj

jedyne zrodlo problemu to wladze miasta i samo panstwo, to ONI
  • Odpowiedz