Wpis z mikrobloga

@Tristhet: ile prawdy jest w tym że dziewczyny z małym biustem są niczym faceci z 165 wxorstu ? Byle raz na plaży z ex- różową i tyłu zazdrosnych spojrzeń od innych kobiet nie widziałem nigdy( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Skomro:@fishery: @mikii77: Nie ma to jak dyskutować o rozmiarach biustu i podawać samą miseczkę. Panowie, ważny jest obwód po biustem. Podam przykład:

Kobieta, która ma rozmiar 95D nie ma dużego biustu, tylko jest spasiona, bo ma 95 cm pod biustem.
Natomiast kobieta z rozmiarem 60C może mieć już spory biust.
Czyli nie patrzcie, czy B, C, D, ale jeszcze na to, jaka jest liczba przed literą.

@Leilhani za trudne. Wolę
@ktojestkto i tak i nie, sama noszę rozmiar 65e i raczej stwierdziłbym, że należę do małobuściastych. Mimo wszystko miseczka dziewczyny noszącej 75e w porównaniu z moją będzie wydawać się gigantyczna ))¯_(ツ)_/¯
Proporcje zostają zachowane, bo pomiędzy obwodem, a biustem jest taka sama różnica w cm.
@Tristhet: Znasz się na tym, więc zapytam Ciebie.
Czy rozmiary i wielkości miseczek są inne w sklepach typowo biustonoszowych i sklepach zwykłych odzieżowych?
Mam problem, ponieważ według Twojego przelicznika powinnam mieć miseczkę D. Natomiast ja kupuję miseczkę C, która niestety jest za duża w obwodzie. Musiałabym mieć 70-75, a w sieciówkach dostaję tylko 80.
I mam wrażenie, że według wyliczeń w profesjonalnym sklepie powinnam szukać rozmiaru, który wydaje się za duży,