Wpis z mikrobloga

  • 6605
W telewizji premier mówi że będą sprawdzać wszystkie escape room pod kątem bezpieczeństwa. A co z sklepami Biedronka ? Zgłaszanie, straszenie przez straż że zamkną sklepy jak się nie poprawi dwa dni i temat zamieciony pod dywan. Też musi się w jakimś markecie spalić z 5 osób żeby coś ruszyło ?
#biedronka #escaperoom #afera ##!$%@?
donKon - W telewizji premier mówi że będą sprawdzać wszystkie escape room pod kątem b...

źródło: comment_JKxYjvCl2WCF8M9kjPSTzuVybMnJbv2G.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Swoją drogą u Was w Biedronkach też taki bajzel w alejkach i na półkach? Nie żebym bronil konkurencji Lidla, ale tam zgoła wyglada to inaczej...
  • Odpowiedz
@donKon: jak zobaczę coś takiego w sklepie, to chyba zacznę podawać się za inspektora BHP (po pracy), wołać kierownika, z tekstem: 10 min to ma zniknąć, jak nie to dzwonię po kolegów i macie zaraz kontrolę
  • Odpowiedz
Dopóki nie dobudują miejsc na magazynach albo (planujący) nie ograniczy dostaw niepotrzebnych calaków palet wody, mąki, cukru, które i tak są już po 2-3 palety na sklepie to się gówno zmieni.
No chyba, że będzie tak jak w escape roomie, ktoś zginie to dopiero się zmotywują, chodzi głównie o te mniejsze sklepy.
Co innego, jeżeli jest duży sklep a kierownik nie umie nim zarządzać to jest syf niesamowity, po 8 miesiącach pracy
  • Odpowiedz
@donKon: Bardzo dobrą reklamę bijąca w biedronkę zrobił Lidl, który mówi o tym,że u nich w sklepie nie ma problemu z miejscem między regałami, że dzwonią po kolejnego kasjera jak kolejki są za długie itd. u mnie w Mikołowie mają dziewczyny słuchawki na głowie, nie wiem zbyt wiele o ich pracy czy sobie to chwała, ale ja z boku widzę że bardzo to usprawniło komunikację między nimi, dostają szybką odpowiedź
  • Odpowiedz
@donKon: Przed nowym rokiem byłem w pewnym kościele w Łodzi na ślubie znajomej. W kościele jest taki duży wiatrołap - najpierw troje drzwi zewnętrznych, z czego otwarte były tylko dwoje skrajnych, a potem drugi "komplet" takich potrójnych drzwi, gdzie otwarte były tylko środkowe. No i generalnie wszystko fajnie, bo chłód nie leci do środka, ciepło nie ucieka.

Ale... były też sobie drzwi ewakuacyjne. Takie zwykłe, drewniane drzwi. Nad nimi tabliczka
  • Odpowiedz
Kto nie ma zdjęcia z zastawionym wyjściem z biedry?
Tu mamy nawet lekka dyskryminacje, tylko chudzi wyjdą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Swoją drogą trzeba by się nastarać żeby takie piętra przerzucić jak najszybciej w razie realnego pożaru, tłumu, paniki i dymu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Barcjanin - Kto nie ma zdjęcia z zastawionym wyjściem z biedry? 
Tu mamy nawet lekka ...

źródło: comment_t5aSx9rEDDd5jCP2Ka1f8rkITzMtfd32.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz