Wpis z mikrobloga

@GajuPrzegryw: Nie potrafię Ci wytłumaczyć sposobu działania tych drzwi od strony "technicznej". W swojej pracy zajmuje się między innymi bezpieczeństwem ppoż i takie drzwi u mnie w pracy po zamknięciu na klucz są nie do otworzenia od zewnątrz, ale od środka normalnie je otworzysz. Część drzwi ma blokadę, która puszcza przy wystąpieniu pożaru/alarmu :)
  • Odpowiedz
Wiecie jak wygląda kontrola przeciwpożarowa w Biedronce? Kilka dni wcześniej dostajemy mejla od Strażaków, że tego i tego dnia przyjdą. Przychodzą, jak coś jest nie tak to jest kilka dni na poprawę i rewizyta.
  • Odpowiedz
Chodzi ci o tę często zieloną pałkę na drzwiach ppoż i ewaluacyjnych xD

No #!$%@? mówię właśnie... Tego u mnie nie ma. Wszystkie drzwi są ze zwykłą klamką i zamkiem.. mają co prawda szklany fragment który można wybić... Ale za #!$%@? bym się nie zmieścił xD
  • Odpowiedz
@donKon: Wyrok juz zapadł, zły przedsiębiorca nie patrząc na ludzi, bezpieczeństwo tylko na zysk, zysk i zysk zabił 5 niewinnych dziewczyn. Przynajmniej tak usłyszałem w radio. Powinien iść do kancelarii prawnej i założyć panu ministrowi żadnego poklasku po trupach sprawę o zniesławienie. Przynajmniej we w miarę normalnym kraju.
  • Odpowiedz
Wiecie jak wygląda kontrola przeciwpożarowa w Biedronce? Kilka dni wcześniej dostajemy mejla od Strażaków, że tego i tego dnia przyjdą. Przychodzą, jak coś jest nie tak to jest kilka dni na poprawę i rewizyta.


@Polifoskay: A powinno być tak że za każdą taką fotkę 20k zł kary. Przecież to można ze 100% pewnością zidentyfikować sklep jak robiący zdjęcie wyśle to razem z adresem do PSP. Skoro nagrania z kamerek mogą być
  • Odpowiedz
A co z sklepami Biedronka


@donKon: splonie paru, to rzad zarzadzi kontrole w biedronkach. wczesniej nie da rady panie.
teraz trzeba skupic sie na escaperoomach. to janusz zrozumie, nie jakies biedry. cjcacemu nie dzieje sie krzywda. a poza tym mamy za duzo regulacji.
  • Odpowiedz
@donKon jak klienci wykupią Pepsi w super cenie, oraz resztę towaru który blokuje wyjście ewakuacyjne to wtedy nie będzie problemu -aż do następnej dostawy.
Może sklepy Biedronka przyjęły taka taktykę.
))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz