Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim, chcielibyśmy się przywitać i zaprosić na małe #rozdajo

Jesteśmy DBX Bushido, producent sprzętu do sportów walki i do treningu funkcjonalnego czy siłowego. Wszystko znajdziecie na https://bushido-sport.pl/. Osoby, które trenują i osoby, które chcą zacząć ćwiczyć na pewno znajdą coś dla siebie (nawet rogala ( ͡º ͜ʖ͡º)), a jeśli macie jakieś pytania, to służymy radą i pomocą.

Wracając do #rozdajo, przygotowaliśmy dla zwycięzcy bon do wykorzystania w naszym sklepie na 200 złotych, jeśli ten post zdobędzie więcej niż 999 plusów to dorzucimy drugi bon na 100 złotych dla drugiej osoby. Bon może być również fajnym prezentem. A dla wszystkich pozostałych mamy kod rabatowy -10% na nasze produkty. Na tej stronie możecie wpisać 'wypok'.

Sami jesteśmy zieloni, więc grać mogą wszyscy, którzy założyli konto przed tym postem. Losowanie w środę, 9 stycznia o godzinie 20:00. Do zobaczenia!
  • 27
@DBX_Bushido: poprawiliście mocowanie dolnego ucha w swoich workach? Kupiłem od Was parę lat temu worek, poszło dolne mocowanie, wymieniliście na nowy i sytuacja się powtórzyła i już mi się nie chciało kolejny raz reklamować.
@DBX_Bushido: Troszkę offtop, ale myślę że przyda Wam się rada. Zainwestujcie w specjalistę od marketingu internetowego i porozmawiajcie z nim o metodach konwersji sprzedażowej. Przede wszystkim powinien Wam doradzić odchudzenie menu, ponieważ bardzo słabo się je przegląda (fajnie, że macie duży asortyment, ale menu przy tym wygląda jak książka telefoniczna). No i potrzebujecie nowego grafika w zespole. Taki, który odświeży styl prezentowanych produktów. Logo macie w kiepskiej jakości i źle docięte.