Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Serio pytanie. Jak pokazać swoje bogactwo?

#programista15k a nawet i 20. Lvl33, dobry wóz i duże mieszkanie. Skillsy miękkie całkiem, calkiem. Rzadko wychodzę z baru bez kontaktu do jakiejś panny. Ale te dziewczyny to zawsze jakieś 6/10. Dużo kumpli mówi mi, że jakby wiedziały co mam na koncie to byłoby i 8/10.

Jednak:
- nie będę stawiał drinków jak jakaś beta
- nie będę łaził w marynarkach z poszetka, bo nie chodzę po tego typu klubach i nie chcę wyglądać jak pan z banku, szczególnie ze interesują mnie młodsze dziewczyny. Czasami się odstawię przy okazji jakiegoś wyjścia do teatru czy coś, ale to po prostu nie mój styl i efektów zakładania bardziej formalnych ciuchów raczej nie ma.

Najnowszy #iphone i fajny zegarek jest. Na #tinder zdjęcia z podróży na tle pięknych widoków i takie takie tam #wygrywanie

#zwiazki #rozowepaski i trochę #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 30
boję się, że łapie baita, ale

Serio pytanie. Jak pokazać swoje bogactwo?

@AnonimoweMirkoWyznania: ale po co?

- nie będę stawiał drinków jak jakaś beta

no to po co ci pokazywanie tego bogactwa? jak chcesz kogoś złapać na bogactwo to licz się z tym, że własnie będziesz robić za bankomat i stawiać drinki, żarcie i zachcianki

- nie będę łaził w marynarkach z poszetka, bo nie chodzę po tego typu klubach i
OP: Nie chodzi mi o wyrywanie pustostanów, tylko o samo zaplusowanie na początku znajomosci. No bo umówmy się, mało jest kobiet dla których to nie ma znaczenia w ogóle. Szczególnie jeżeli szukają jakiejś stabilizacji.

Z tym teatrem to bardziej chodziło mi o wyjście na miasto zaraz po w „lepszych” ubraniach. Ale co do wieku kobiet zainteresowanych teatrem to też mógłbyś się zdziwić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten
OP: @piepsze: Nawet śmieszne, ale trochę czytanie bez zrozumienia. Nie chodzi o niepłacenie za kobietę dla zasady. Chętnie to robię w kinie i czy podczas kolacji. A nawet i w barze. Po prostu szastanie pieniędzmi przy barze i stawianie na potęgę obcym ludziom w mojej opinii jest żenujące.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: co to znaczy fajny zegarek? jakiś majtkowiec? kup skeletona / tourbilliona. A jak nie postawisz lasce drinka to zobaczy że z Twojego hajsu nie skorzysta. Poza tym serio, chciałbyś wyrywać szony na siano? Ja jak wyrywam panny to udaję biedniejszego, żeby odsiać właśnie te które lecą na kasę. Do końca biednego nie, bo w pewnym wieku już nie wypada być ofermą. Z taką wypłatą możesz sobie wziąć leasing na Lexusa