Wpis z mikrobloga

@JanekSkarpeta: Otto - magazyn z temperatura w większości pokojowa. Wyjątek jak otworzą bramy zeby tir tylem wjechał.
Addeco to lodówka. Jak bardzo nie wiem, ale widze, ze w kurtkach wchodzą na kantynę.
Otto ma 3 lokacje mieszkaniowe : Gouda, Utrecht i Badhoevedorp.
Ja mieszkam na priv, wiec nie wypowiem sie o warunkach na agencyjnym. Ale wiem, ze jesli chodzi o Utrecht to mieszkają w Campus Camelot. Nie wyglada złe w necie.
  • Odpowiedz
@shinigami26: No tak, ale to prościzna. Zauwaz, ze jak nauczysz sie liczb od 0-12 i "dziesiątki", to bedziesz potrafil kazda liczbe. Mi zajelo pare dni, a szlif przyszedl podczas pracy.
A komendy.. Sa takze dostepne w jezyku angielskim. Ale tak samo jak liczby - po holendersku łatwo do zapamiętania. A u mnie na magazynie pare miesiecy temu wprowadzili nawet voice'a polskiego, więc moze aplikowales na inny magazyn niż w Woerden? Wpisz
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: No w sumie racja z tymi liczbami. Chciałem właśnie do Woerden, ale babka przy rekrutacji powiedziała, że nie mają wolnych miejsc i zaczynam na chłodni w Veghel od wtorku. A jak tam normy? W miarę do wyrobienia? Bardzo cisną jak ktoś nie wyrobi?
  • Odpowiedz
@shinigami26: Norma to lajt jak już biegle ogarniasz komendy i liczby + odpowiednie układanie. Bo najwięcej czasu tracisz na początku na układaniu, bo nie wiesz co i jak. Np ja robie nawet i 100%+ a nie staram się mega. Faktycznie w tym tygodniu nikogo nowego nie mamy, a co tydzień zazwyczaj z 4 osoby były.. Moze faktycznie brak miejsc
  • Odpowiedz