Wpis z mikrobloga

@Kic3k: To z nieocenzurowaną tablicą rejestracyjną. Sądziłem, że to oczywiste. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ibiza ma 1,7 metra szerokości, więc widać, że dwóch metrów tam nawet nie było. Nieraz ludzie tak poparkują, że auto wejdzie, ale już z niego nie wyjdziesz, bo drzwi nie otworzysz. Bo jaśnie pan musi sobie móc otworzyć drzwi na oścież, że mało z zawiasów nie wylecą.
@kurczakos1 no stawiam że jak w lusterkach masz 2.15 to że złożonymi będą prawie te 2 metry
Poniekąd lusterka też mają znaczenie, bo wjeżdżając na miejsce tyłem, warto jednak mieć je rozłożone, a przy ciasnych miejscach na pewno zaczepisz o lusterko drugiego samochodu
2 metry to przecież nie jest wcale tak dużo, wiadomo że Yaris jest węższy, ale auta każdego segmentu mają tendencja do rośnięcia z każdym nowym modelem
@kurczakos1 ok, myślałem że jest szerszy, zwracam honor
Ale są auta o szerokości zbliżonej do 2 metrow, i jak jeżdżę BMW 5 to na pewno jest mniejszy komfort wysiadania i wsiadania do samochodu w centrum handlowym
A jednak sporo serii 5 czy e klasy jeździ u nas, więc myślę że szersze miejsca są po prostu koniecznością