Wpis z mikrobloga

Dołączyłem do klanu Wykop w #wotblitz #wot ale nie za bardzo ogarniam jak to działa. Są tam jakieś zniżki na materiały, ale trzeba uzyskać dostęp, czy coś? To się jakoś za coś kupuje w klanie czy co? Ten cały czat to też jakąś porażka - wyrzuca mi powiadomienia że coś nowego mam a nic nie widzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
@sarmatawkapciach: No witam w klanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj masz z grubsza opisane o co w tym chodzi: http://forum.wotblitz.eu/index.php?/topic/21113-system-zasobow-ulepsz-swoj-klan/
Tylko nie patrz na klanowe punkty zasobów, klan ma już najwyższy poziom zaopatrzenia. Nie patrz też na wymagania na poziom w tamtym poście, teraz jest 10 poziomów zamiast 4. Tylko od ciebie zależy, do jakich fantów będziesz miał dostęp. A warto na to zwracać uwagę, bo na
@sarmatawkapciach klan możesz traktować jako taki dodatek- w Tyler liczy ci się całe zdobyte przez ciebie doświadczenie i im więcej go zdobędziesz tym lepsze będą bonusy
PS. Możesz tagować tylko #wotblitz żeby tych z pecetuf nie triggerować ( ͡° ͜ʖ ͡°)