Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sertralina Już wolę akcjonizm wiedeński (nitscha, shwarzkoglera itd.) ich katharsis czy sztukę "pod wpływem" basquiata, która rzeczywiście robi wrażenie i każdego dnia można w jego dziełach dostrzec coś innego czy te różne performance mariny abramović niż te rysunki/foteczki, gdzie nic ciekawego na nich nie ma, ot zwykła fotka, kawałek dupy pokazane. Każdy przedszkolak potrafiłby taką fotkę cyknąć. Ciekawe kiedy na historii sztuki będą wykłady z tej "gałęzi sztuki"
crazykokos - @Sertralina Już wolę akcjonizm wiedeński (nitscha, shwarzkoglera itd.) i...

źródło: comment_J1m0U55DAKemfDG8a69k8RHn5weRHfya.jpg

Pobierz
@Sertralina Akcjonizm wiedeński to akurat dosyć istotna gałąź sztuki współczesnej. Tego m.in. uczą na studiach w ostatnich latach. Z tego też pisałam pracę.
U nikogo nie widziałam żeby napisał pracę z takimi obrazkami jak we wpisie i myślę, że komisja raczej nie przepuściłaby takiej osoby.
No chyba, że jakiś 6latek by ją napisał.
Ale co ja tam się znam ( ͡º ͜ʖ͡º)
crazykokos - @Sertralina Akcjonizm wiedeński to akurat dosyć istotna gałąź sztuki wsp...

źródło: comment_Awx1ZPwggSC9LFqzGOOoxSF5bDgvnh6t.jpg

Pobierz
@Sertralina dobra spoko. Twoja sprawa co wrzucasz. Tylko ja wiem, że to sztuką raczej nie jest. masz różne kierunki sztuki nowoczesnej, nawet na wikipedii wypisane, na siłę można by to gdzieś umieścić, ale nie wiem za bardzo gdzie. Bo każdy kierunek, odłam charakteryzuje się pewnymi cechami szczególnymi.
Bardziej pasuje to do dyletantyzmu
@Sertralina masz np. kubizm, który każdy zna. Charakterystyczne cechy- ostro zaznaczone linie, krawędzie. Impresjonizm- kolorystyka moze trochę zbliżona jak na obrazku we wpisie, ale impresjonizm to przede wszystkim pejzaże. Itd. itd. I wiadomo, że w danym kierunku tworzyli pod wpływem różnych specyfików, psychodelicznych czy też nie. Ale dzieło ma te cechy charakterystyczne i jest przypisywane do danego kierunku. A tutaj nie ma zbytnio takich wyraźnych cech. Nie wiem, ciekawe gdzie by to