Wpis z mikrobloga

@Lamiaca_Wiadomosc: Zegarek to kwestia gustu i ...przeznaczenia. Kiedyś podobały mi się wszelkie "chronografy", ale prawdą jest, że to dla picu, bo 99% ludzi nie wykorzystuje ich potencjału. Zegarek ma być dodatkiem (ważnym) i instrumentem, gdzie sprawdza się czas jednym rzutem oka, bez doszukiwanie się w ogólnym bałaganie wskazówki minutowej i godzinowej. Może coś w tym stylu?
Leel00 - @Lamiaca_Wiadomosc: Zegarek to kwestia gustu i ...przeznaczenia. Kiedyś podo...

źródło: comment_5rsKle9V1tsTRSKB26DvV7j7IbeA9kxR.jpg

Pobierz
@Adry420 , @Yog-Sothoth , @Stratocaster00 , @Panczenisci , @ha_nys , @cantom , @Aplasidon , @Leel00 , @Blackwould7

Dzięki za odpowiedzi! Chyba go zostawie żeby potem rzeczwyście nie żałować i pluć sobie w brode. Będzie to mój pierwszy tak "napakowany" funkcjami chronograf, inne zegarki mam raczej proste i właściwie na każdą okazje coś sie znajdzie więc problemu uniwersalności tu nie będzie.
@Lamiaca_Wiadomosc: bardzo spoko. Ubierzesz się np mega minimalistycznie (czarne spodnie, buty i koszulka bez logo) dorzucisz ten zegarek na rękę jako jedyny jaskrawy element i jest super. Nie słuchaj tekstów o cyganach-gdyby był cały złoty rzeczywiście byłoby cygańsko ale taki two tone jest ok. I sam zegarek bardzo fajny, ładowany słońcem więc odpada wymiana baterii plus szafir więc szkło nie będzie łapać rys.