Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Węgierki spod #ubierajsiezwykopem

Trwa obecnie okres poświątecznych wyprzedaży (przy okazji wspomnę, że jeśli nie dotarła do Was informacja o liście zakupowej, to jest ona dostępna pod TYM linkiem ). Kupując ubrania warto zwracać nie tylko uwagę na kwestie wizualne, ale także analizować skład metek, by wybierać materiały o najlepszych właściwościach. Jak się w tym połapać? Po obejrzeniu naszego najnowszego filmu nie będziecie mieli z tym problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11 materiałów, piętnaście minut solidnej wiedzy i ciekawostek nt. ubiorowych materiałów, jeden uszaty gęglak. To wszystko czeka na Was w filmie, który ze względu na jego charakter zdecydowałem się pchnąć o ramiona wykopaliskowców:

https://www.wykop.pl/link/4732691/naturalne-sztuczne-syntetyczne-rodzaje-i-wlasciwosci-materialow-odziezowych/

Tradycyjnie wzywam moich serdecznych, wiernych druhów i druhny, którzy w ważnych chwilach zawsze służą mi pomocą jak i dobrym słowem:

@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @MaxiimumR @lucyana1964 @Mr--A-Veed

Jak również wszystkich wykopków dobrej woli do wsparcia dzieła zaprezentowania go szerszej publice. Dobrej i użytecznej wiedzy nigdy dość, więc może dzięki niemu ktoś zacznie zwracać uwagę na to, z czego tak naprawdę robione są jego ubrania :)

Wszelkiego rodzaju uwagi, jak również inne ważne rzeczy związane z tematem jak zwykle niezwykle mile widziane.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #klasycznaelegancja #materialoznawstwo
UszatyBloger - Czołem Mirki i Węgierki spod #ubierajsiezwykopem

Trwa obecnie okres...