Wpis z mikrobloga

@Pawlikowski-33:

to, że 5% się nie zgodzę, ale już sto razy dyskutowaliśmy na ten temat więc nie będę się już w to zagłębiać

jak kobieta jest po prostu ładna ma na pstryknięcie palcem seks z takimi - jak na mój gust to żaden zysk, tylko się na tym traci - lepiej zainwestować w stałą relację z podobającym się nam partnerem - tyle tylko, że wtedy obie osoby muszą poza podobaniem się
@ruok:

Wtedy różne inne rzeczy, pozytywne cechy, sprawiają, że jak Ty byś dał jakiejś lasce powiedzmy 7/10 nic do niej nie czując i jej nie znając - to kochając ją, wiedząc, że jest cudowną osobą, stanie się w twoich oczach nawet realnie ładniejsza (serio, tak to działa) i wskoczy na 10 ;)


przeciez ty kiedys pisalas, ze chcialabys faceta, ktory od razu uznawalby cie za atrakcyjna, czy cos takiego

poza tym,
@Pawlikowski-33:

no tak, ale zrozum, atrakcyjny to nie oznacza facet skała co pół dnia spędza na siłowni drugie pół u barbera, ma szczene odrysowaną od linijki i minimum 95% par na tinderze :) jak to są twoje wymogi atrakcyjności to no rzeczywiście, ciężko.....

atrakcyjny - mi się podoba, dla mnie jego twarz jest przystojna, piękna, ma coś w sobie, jest seksowny, podoba mi się, lubię na niego patrzeć - JA bo
@Pawlikowski-33: ale czy top 5%? no tu bym dyskutowała, strasznie brzydko oceniasz nasze społeczeństwo

+ w grę wchodzi też ogarnięcie np. posiadanie dobrej pracy, mieszkania, perspektyw życiowych na założenie rodziny jak mowa o zdobyciu kobiety na stałe ;)

kto by chciał być jako pracująca spoko zarabiająca kobieta z facetem na wiecznym bezrobociu, z którym ani domu przed 30 nie kupisz ani rodziny nie założysz

kolejna różnica, bo panowie często biorą sobie
@ruok:

+ w grę wchodzi też ogarnięcie np. posiadanie dobrej pracy, mieszkania, perspektyw życiowych na założenie rodziny jak mowa o zdobyciu kobiety na stałe ;)


jasne, ale mowimy tu o znalezieniu kobiety w naszym typie bez problemow czyt. nie na zasadzie "zagaduje od roku kobiety i jedna sie zgodzila"

kto by chciał być jako pracująca spoko zarabiająca kobieta z facetem na wiecznym bezrobociu, z którym ani domu przed 30 nie kupisz