Wpis z mikrobloga

  • 0
@Telofaza grałem po 6/7h dziennie przez dwa tygodnie i z tydzień po kilka godzin. Zrobiłem wszystkie misje poboczne. Wydaje mi się że ponad 100h mam, a da się wyciągnąć więcej. No i jest jeszcze tryb online. Gierka godna polecenia ale trzeba pamiętać o tym że jest duuuuzo jeżdżenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Telofaza Może i dało się przejść ją znacznie szybciej niż te 100h bez robienia tych wszystkich pobocznych misji ale one same tak samo są z górnej półki :d A sam Epilog wygląda jak oddzielna część :D Ja wsiąknąłem tak że nawet dziewczyna zaczęła do mnie mówić kowboju xD
  • Odpowiedz
@kojak3639: Spoko. Myslalem ze bedzie taka sobie, a jest zajebista. Podoba mi sie to, ze byle knypek moze cie tam #!$%@?. Zadna zbroja, level, czy umiejetnosc nic nie gwarantuje.

Chodzi o to, ze gry sa teraz bardzo proste. Szkoda na nie czasu. Raz na jakis czas wychodzi jakas perelka. A RDR2 zagram jak bedzie tansza. Stac mnie, ale mam tez inne hobby i kaske wole wydac na co innego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cumpelnastodwa Właśnie to o czym napisałeś to jest coś pięknego w tej grze :D Najgorsze po tym jak się ukończy taka grę jest włączenie np takiego Spider Man'a (w moim przypadku) i brak przyzwyczajenia do tego #!$%@? dubbingu i wszystkiego w około co przy rdr wydaje się po prostu drewniane i z niskiej półki xD
  • Odpowiedz
@kojak3639: no i nie jest tak depresyjne jak Dark Souls, ktora jest tez spoko gra. Chce wiecej takich gier, gdzie trzeba sie niezle nameczyc. Moze grales kiedys w mafie 1? Tam byl taki wyscig. Przeszedlem go ale ile #!$%@? polecialo. To bylo dawno temu. Po jakims czasie dowiedzialem sie, ze developer wydapl patcha zeby ten wyscig ulatwic. Po co? Dalo sie przeciez przejsc. Gra byla ciekawsza i dawala wiecej satysfakcji.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cumpelnastodwa Ja pamietam misje w gta sa z tym helikopterem xD mafii 1 nie grałem. Może spróbuj Bloodborn o ile jeszcze nie grałeś. Historie trzeba samemu znaleźć, a rozgrywka równie trudna jak w dark souls :) A gry ułatwiają pod casuali żeby więcej osób kupiło grę bo muszą na tym zarobić. Wyprodukowanie tak dużych gier jak rdr2, gta5 czy wiedźmin kosztuje mnóstwo pieniędzy ale dobrze ze te gry zostały przy tym
  • Odpowiedz