Wpis z mikrobloga

@mikolach: dzisiaj miałem dziwne akcje... Facet pracujący przy autostradzie, gdy ktoś wysadził mnie w złym miejscu, zaproponował abym przechodził przez środek autostarady na postój dla tirów. Ostarecznie przechodziłem po wiadukcie i skakałem przez ogrodzenie 0_o
@lisekchz: @jestemRoman: Dajcie znaka gdzie i kiedy chcecie się spotkać (smsem- pewniej niż przez Wykop). Tak jak pisałem wczoraj do Romana, możemy wziąc trochę piwek i iść na Cytadele :) Kwestia godziny- jestem dostępny od 17 do 22.

@jestemRoman: aa i co do historyjki z autostrady.. to takie właśnie są ich uroki- jesteś ustawiony w złą stronę i albo powrót albo wybiegi ;)
@nasato @kubaokulicz @jestemRoman: rozmawialem z Romanem przed chwila i sytuacja wyglada tak, ze mnie nie bedzie w sobote, a wtedy akurat bedzie Roman. Zatem prosba aby Go ktos inny przenocowal z soboty na niedziele, a ja bede rad jezeli Roman bedzie chcial zostac do poniedzialku. Co do integracji to tak samo w sobote odpadam, za to w niedziele jestem pierwszy;) mail do mnie: jamajchrzak@wp.pl