Wpis z mikrobloga

@Estetykatopodstawa: Z bezpiecznych to karnityna, jak chcesz ekstra fast spalanie to już wkracza się do mniej bezpiecznych suplementów :) Farmaceutyka jest prosta i dla chcącego zrzucić po 5 kg każdego tygodnia to łatwa sprawa, ale czy zdrowa to już inna kwestia.
  • Odpowiedz
@smooker: każdy chce szybko chudnąć, aktualnie mam ubytki ok 0,6Kg/tydz - dla mnie ok, ale zawsze może być lepiej.
Chce dostarczyć witamin, nie brać spalacz tłuszczu.
  • Odpowiedz
@modzelem: masz jakieś braki witamin? jakie wyniki badań krwi? co powiedział na nie lekarz? jak lekarz po zobaczeniu Twoich wyników nie przepisał Ci leków witaminowych to znaczy, że ich nie potrzebujesz
  • Odpowiedz
@berti: Metabolizm tłuszczu to czy przypadkiem nie jest spalaniem? wytwarza się wtedy więcej dwutlenku węgla po spożyciu karnityny który jest wydalany za pomocą płuc. Podsumowując z racji, że tłuszcz po karnitynie jest przetwarzany w większej ilości na dwutlenek węgla nazwałem to spalaniem.
  • Odpowiedz
@Bummerang: @berti:

Nie metabolizm tłuszczu to zarówno procesy kataboliczne jak i anaboliczne. Spalanie tłuszczu może nastąpić gdy katabolizm > anabolizm. Lipogeneza i lipoliza to procesy ciagle.

Suplementacja karnityną jest równie bezsensowna co CLA i innymi rzeczami działającymi w 1 % i to tylko teoretycznie w jakiś słabych jakościowo badaniach pojedynczych. Można lepiej zużytkować kasę na coś co działa.
  • Odpowiedz