Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derko123: Ach, GEN 2 w tskim razie, z tego co widzę jest już trzecia. A jaka się sama deska sprawuje? Miałeś już doświadczenie wcześniej z jazdą czy to pierwsza?
  • 0
@Gabishi pierwsza deska w życiu to jest gen3 z dwoma bateriami. ogólnie przyszła i zaraz się zepsuła, prawdopodobnie przez to że jeździłem po śniegu. Oddałem ja do naprawy, czekałem 1,5 miesiąca, oddali i tego samego dnia znowu się zepsuła. Oddałem ponownie. Po tygodniu wróciła i działa do dzisiaj. Nadal nie odpaliłem trybu sportowego bo się cykam. Trudności z początku były pewnie spowodowane pechowym modelem. Dzisiaj przyjechałem na niej do roboty.
derko123 - @Gabishi pierwsza deska w życiu to jest gen3 z dwoma bateriami. ogólnie pr...

źródło: comment_nnCBGZdV7yjlBbmJYLaDS0SVfDdmr4Hu.jpg

Pobierz
@derko123: A to nie jest tak że na początku deska się trochę wygina przez co bateria traci styk i trzeba po pierwszych kilku jazdach ją dokręcić tymi 2 śrubami? Mi się sama wyłączała, przez pierwsze 3-4 razy zrobiłem tak jak napisałem i teraz już pare tygodni jeżdżę bez problemu.
@derko123: W instrukcji też nie widziałem, jedynie na reddicie że tak z tymi koowheelami bywa :P

Ile już jeździsz? Mojego gen 3 mam z 2 tygodnie i ze 120km przejechanych, zastanawiam się ile wyczymie. Guma z kółek nie odpada po czasie?