Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Madpepe: teraz jest pełno różowych które lubią gierki. Ja sam nie mam jakis mega zainteresowań, a rok temu poznałem jedną i się okazało że sama gra. Pykamy sobie do tej pory. Bądź sobą, nie staraj się się kreowac na kogoś i będzie git. Kogoś poznasz. Powodzenia mireczku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Madpepe 1. Skupiasz sie na rozwoju kariery
2. Sledzisz opinie spoleczenstwa na temat bierzacych i codziennych spraw
3. W ramach rozrywki, po pracy lubisz trochę czasu spedzic przy casualowych grach sieciowych
4. Interesujesz sie nowosciami w social mediach
5. Lubisz degustowac rozne trunki laczac prosta rozrywke z zdobywaniem nowych doswiadczen

Brzmi lepiej a to samo
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser najgorzej to interesować się czymś innym niż imprezowanie i kto z kim chodzi/pije/etc. XD serio #!$%@? albo obracam się w tak #!$%@? towarzystwie albo mam #!$%@? autyzm i tylko mnie interesują samoloty,historia i kosmos lub po prostu jestem na tyle #!$%@? i nieatrakcyjny że nikt nie chce mnie traktować i widzieć jako więcej niż kolegę/znajomego
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser znajomymi ciężko ich nazwać,poza tymi z końców gimnazjum gdzie mimo bycia totalnym spierdoxem traktowali mnie jak człowieka i nawet czasami coś miłego powiedzieli. Teraz w 3 roku technikum to często tylko pasożyty które chcą ode mnie jakiś korków za friko bo mnie raz zaproszą na imprezę na której się nawet do mnie nie odezwą. Dosłownie nie pamiętam aby ktoś coś zrobił dla mnie i nie oczekiwał czegoś w zamian np.porozmawiał i
  • Odpowiedz