Wpis z mikrobloga

@Madpepe: to jest dobry temat... no bo w sumie mam wrazenie ze ludzie chcieliby miec dziewczyne, ale nie maja zadnego wyobrazenia co chcieliby z nia robic na codzien. Wlasciwie to powinno sie podejsc do nowpoznanej i zachowywac tak jakbyscie juz byli razem(bez czulosci). Nie wiem skad takie bariery psychiczne sie pojawiaja.
Jest jeszcze taka kwestia ze niektore kobiety nie chcialyby zyc tylko odgrywac scene w jakims filmie romantycznym tz. daja
  • Odpowiedz
@Madpepe: opowiedz jej o swoich planach i zainteresuj się jej osobą, pytaj ją o różne rzeczy, np. ile miała chłopaków. Możesz z nią robić inne rzeczy niż te, które robisz na co dzień. Oczywiście wiadomo, trzeba mieć jakieś pieniądze, żeby wyjść do kina czy na kręgle.
  • Odpowiedz
@Madpepe: opowiadaj o przygodach podczas libacji. Jak będzie ciepło łaź w plener z ziomeczkiami, chlejcie, a potem róbcie coś śmoesznego. Będziesz wtedy poznawał lochy i opowiadał o tym co robiliście wcześniej i będzie cool
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: 100% prawdy, interesuje sie Historia i ilekroc mowie jakies ciekawostki historyczne jakiejs rozowej, chocby w formie anegdotki to one przewracaja oczami albo w najlepszym razie jest odpowiedz "a co mn to obchodzi, przeszlosc jest niewazna", najczesciej jest jednak jakies "oho, mhm super"
  • Odpowiedz
@Frytownica: @Madpepe: Zdradzę Wam tajemnicę - nie wystarczy mieć JAKICHŚ zainteresowań, żeby dobrze się dogadywać, trzeba mieć podobne. Co z tego, że interesujesz się np. budową silników w pociągach, jak dla kogoś jest to w #!$%@? nudne xD ma osoba bić brawo, za sam fakt posiadania hobby?
Mam kolegę, który bardzo dużo gra w planszówki, lubi super bohaterów, zbiera figurki i gra w gry. Mnie nudzą jego historie,
  • Odpowiedz