Wpis z mikrobloga

mircy kategoria #motoryzacja chciałbym sobie kupić suva tak powiedzmy do 180-200k nowego, jakie modele warto brać pod uwagę? myślałem o volvo albo hondzie hr-v macie może coś innego do polecenia? ważne dla mnie to dobra automatyczna skrzynia biegów i dynamiczny silnik (fajnie by było z 4wd), co do wyposażenia to wiadomo czujniki parkowania, kamera cofania i te wszystkie autonomiczne tempomaty czy ladowanie telefonu bezprzewodowe,
dodatkowo strasznie mi się podobają cyfrowe liczniki lub np te które są w audi - ekrany zamiast zegarów ale tego raczej nie znalazłem w hondzie ani w volvo
  • 18
@mirasKo-Kalwario: Nowe XC90 ma zamiast "analogowych" zegarów wyświetlacze właśnie, plus centralny wyświetlacz. Możesz sobie ustawić tryb pracy - z tego co pamiętam Performance, Eco i Elegance - zmieniają się wskaźniki, kolory etc. Osobiście jeżdżę XC90 starszej generacji i nie zamienię go na nic innego. Wygoda, pakowność, bezpieczeństwo i styl jazdy, to jest to. Z tym, że auto tej wielkości to raczej ma "dynamiczny" silnik, niż jakąś bestię, bo po prostu samo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@magmac:
Też bym brała Volvo w ciemno. Może nie xc90, bo to kolubryna, ale XC60 byłoby ideolo. Ta marka jest o tyle "bezpieczna" (poza standardowo rozumianym bezpieczeństwem), że omijana przez złodziei (w przeciwieństwie do Hond, Mazd, BMW, Audi). Szkoda tylko, że producent zaczyna bawić się w hybrydy i prądy, zamiast zapewnić użytkownikom szerszą gamę silników spalinowych. Tutaj BMW wygrywa - nadal można sobie nabyć wysokolitrażowego smoka.
@yo123: Oj, poczekaj, jeździłem przez 3 dni hybrydą XC90 z salonu - złego słowa nie powiem. Zrywne to nawet było a i oszczędne jak na standardy XC90 ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magmac:
Kobieta w moim wieku ceni sobie klasykę, czyli duże auto = duży silnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na prąd to mam suszarkę do włosów i to wystarczy.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yo123: fajne te volvo są no ale nie dałbym za auto więcej niż 240k mimo że to volvo

@mirasKo-Kalwario:
Najmniejszy SUV od Volvo w tej chwili to XC40, do 200k się mieścisz z tymi wszystkimi #!$%@? must have ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirasKo-Kalwario:
Jeździłam. Kilkanaście lat pracy w wypożyczalni, więc obskoczyłam chyba wszystkie marki i modele aut dostępne w PL kilku generacji. Volvo zajmuje na mojej top liście całkiem wysoką pozycję. IMO bardzo niedoceniona marka, ale może to i lepiej?