Wpis z mikrobloga

@Mokin12 one mają jakieś zagarki bo mnie też złapała po północy. U mnie po paru dniach kamień trafił do koszyczka. Zakotwiczył się w kielichu? nerki.
taa, nie sądziłem, że są tak nieprzyjemne rzeczy na tym świecie dopóki mnie nie zaatakowała XD


@Mokin12: Suka. Nigdy nie miałem, 30 lvl. Ale miałem pierwsze w życiu zapalenie pęcherza bakteryjne gdzie przy sikaniu miałem ochotę grzyba odciąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@sztygar: Ty no ganiali mnie z bólem z soru na opiekę świąteczna w budynku 100m dalej i spowrotem, bo nie chcieli przyjąć początkowo XD i przestało w miarę, ale dali kroplówkę i jakies zastrzyki, badania porobili i czekam aż sie dowiem jakich rozmiarów i gdzie jest to gowno dokładnie bo miałem CT
@Mokin12: Jak mnie pierwszy raz złapało (na szczęście póki co, ostatni) to się z życiem żegnałam :) - nigdy wcześniej żadnych dolegliwości ze strony układu moczowego, a tu nagle JEB.
Pojechałam na SOR, posiedziałam 15 minut i przeszło "jak renkom odjoł". Sikałam przez kolejne pół godziny jak szalona (słowo daję, ze 3 pełne pęcherze w 30 minut!). Podziękowałam w okienku, powiedziałam, że mi lepiej i poszłam do domu :P
Ostatnio brata
@sztygar: ja tak miałem (mam) z bólami w okolicach brzucha który mam niezdiagnozowany od lat xD ból przez całą noc jakbym miał zdechnąć > nad ranem sor > 2 godzinki tarzania się z bólu po ziemi > 2 godzinki badań i cyk przechodzi idziemy do domu o 18 ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście przy tych napadach #!$%@? przeciwbólowe i nospe i nic, a jak mi dają nospe