Wpis z mikrobloga

@Ilek: Ale to jest śmieszne ;) I nie chodzi tu o to, że facet, po prostu sposób napisania tej wiadomości jest dobry. Czy to prawda to nie wiemy, może troll, a jeżeli nie to po prostu szukali sposobu na okradzenie i znaleźli, łatwiej zwabić faceta do mieszkania niż kobietę, po prostu.
@Ilek: Wiesz, kobiety zawsze będą się oburzać, ja akurat się tym całkowicie nie przejmuję i mam z tego fun, tym bardziej, że w większości przypadków same są sobie winne, no bo jak można dać wystawić się osobie, która Cię obraża lub pisze, że jeszcze tej nocy zabawiała się z inną panną. To jest niedorzeczne, takich kobiet mi ani trochę nie szkoda.
@majcinek: Też się tym nie przejmuję, trzeba mieć dystans szczególnie w internecie. No wiesz, jak lasce zależy tylko na numerku to fakt, że facet jest doświadczony jeszcze bardziej ją przekonuje. Próbuję to na logikę wziąć, ale tu chodzi o kobiety więc to chyba złe założenie :D
@Ilek: Wiesz można być doświadczonym i o tym nie mówić, ale może i masz rację, nie wiem. Ewidentnie było jednak widać, że gdyby to co on pisał zwykły koleś to byłby wycinany już na starcie. Wcale mi ich nie szkoda. Inna bajka gdyby zbajerował dziewczynę, która ma poukładane w głowie, wtedy szkoda.