Wpis z mikrobloga

  • 2
@przegrany_przegryw nie, po prostu jesteś desperatem który liczy na to, że zarucha jakąś grubaskę bo zacznie poniżać kogoś, kto śmiał się do niej odezwać. Niech zgadnę, dałam ci kiedyś kosza na wypoku?
Dupy nigdy nie miałam płaskiej - a wręcz przeciwnie, mam uwielbianą przez was hiperlordozę, na zdjęciu stanęłam tak a nie inaczej..
A duże cycki u grubasa to żaden wyczyn.
  • Odpowiedz
@Noburu To jak już tak przekraczasz swoje bariery i tak się przełamujesz to przestań #!$%@? 10k kalorii dziennie wtedy jest szansa że przestaniesz farbowac włosy na jakieś feministyczne kolory tylko po to by się wyróżniać dodatkowo robiąc ze swoich obwislych cyców atrybut xD
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: aww, miło, że wciąż mnie pamiętasz, kochanie. Szkoda tylko że dalej jak ułom porównujesz laskę, która celowo obciąga dekolt i pochyla się do zdjęcia żeby wyeksponować biust do zdjęcia zrobionego na wprost, w zwykłym swetrze gdzie pasek od torebki zasłania praktycznie wszystko, oprócz jakiejś 1/3 centymetra, nigdy się nie dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@przegrany_przegryw o gurwa jaki dzban. Porównywanie operacji, którą w całości odbębnią lekarze do samodzielnego zrzucenia pooonad 30 kilo XDDD żebym to chociaż miała jakąś operację pomniejszenia żołądka. Poza tym ona nie schudnie bo szkoda jej cycków ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja, nie wiedząc czy cycki zostaną czy nie, wybrałam w końcu zdrowie. Ale co ja tam wiem. Niech dalej żre i farbuje włosy na niebiesko, żeby zwrócić
  • Odpowiedz