Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki, czy ktoś z Was miał w związku z porodem u #rozowepaski styczności z warszawskimi szpitalami?
Nasza ginekolog poleciła nam Szpital Praski (odnowiony w 2016, podobno dobrzy lekarze jak i położne).
Czy ktoś jest w temacie? Może w ostatnim czasie, któraś Mirabelka rodziła w Warszawie? Prawobrzeżna strona Warszawy najlepiej lokalizacyjne w przypadku godziny W nam odpowiada choć podobno przy pierwszej ciąży jest wystarczająco czasu by objechać Stolicę dookoła przed porodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy wykupowaliście położną? Jak cenowo to wyglądało i jak z jakością tej usługi? Co polecacie? Podzielcie się proszę doświadczeniami i radami.

#szpital #porod #ciaza #warszawa #pytanie
  • 7
@Elmuszka: @szymi9191: u mnie to teraz aktualne więc się podzielę:

Mamy 3 typy w takiej koljeności 1- sw zofia, 2- madalinskiego, 3- inflancka.

Bardziej zwracalismy uwage na opinie i komfort w szpitalach niz ich lokalizacje (np. mieszkamy stawki wiec na inflancka mozna isc w kapciach, a jednak na 3 miejscu jako rezerwa)

Połozna zarezerwowana we wszystkich 3 szpitalach (ceny tak 1500-2000 - to rozowa ogarnia)

Potwierdzam, że na Madalińskiego doplaca
Wbrew złym opiniom, wg mnie i żony, jednym z lepszych szpitali jest ten na karowej.
Opłacanie położnej, delikatnie to ujmijac, nie jest najlepszym pomysłem, jednak w "tym czasie" wydaje się masę kasy na glupie i nikomu niepotrzebne bzdety. Polecamy Panią Malinowską Polubiec - ma zdrowe podejście do ciąży i nie wciska kitu jak wielu ginekologow :)
@Krzyszy: Ponieważ przy ciąży nie zagrożonej kobieta podłączona jest do ktg i stale monitorowana. Jeżeli coś jest nie tak pojawia ktoś z personelu. W szpitalach powiatowych może różowo nie jest, jednak kliniczne maja w razie W specjalistów dostepnych na "już". Inna kwestia to komfort psychiczny kobiety. Jeśli cierpisz na nadmiar gotówki możesz śmiało opłacać położną. Wtedy luba nigdy nie wypomni Ci, że jesteś sknerą, będzie miała poczucie bezpieczeństwa i stałej opieki.